• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Delka

Wybór ogrodzenia do domu

Podobają mi się ogrodzenia drewniane. Jednak mają moim zdaniem jeden minus. Nie są wytrzymałę i trzeba je impregnowac. Poza tym takie ogrodzenie po jakimś czasie trzeba bedzie wymienić w przeciwieństwie do ogrodzenia kutego,które jest o wiele bardziej solidne.

Zerknij sobie do galerii tej firmy

http://efekt-metal.pl/galeria-realizacji/metaloplastyka/

Firma specjalizuje sie w metaloplastyce. Zobacz jakie potrafią wykonywać cuda! 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Może zapytaj się firmy, która będzie wykonywać schody?
    • No cóż można więcej dodać w tym temacie?
    • No nie wiem, nie wiem, nie przekonuje mnie to
    • Zdecydowanie lepiej brać kredyt we własnej walucie, a nie obcej, bo to zawsze będzie ryzyko, prosty przykład? Frankowicze. I co z tego, że euro jest mocne, frank też był i co się stało? Biorąc kredyt, szczególnie na wiele lat, jak w przypadku kredytu hipotecznego, trzeba myśleć w perspektywie wieloletniej! Trzeba się do tego przygotować: http://kredyt-pod-hipoteke.pl/kredyt-pod-hipoteke-jak-przygotowac-sie-do-zobowiazania-na-lata/, może w tym artykule znajdzie się przydatne wskazówki dotyczące tego zagadnienia. Z pewnością biorąc kredyt należy wszystko dokładnie przemyśleć i przeliczyć.
    • Okropne jedzenie! Wyszlam z wesela glodna. Jedzenie na stolach w zaden sposob nie bylo udekorowarowane a sposob jego podania smiechu warty. Obsluga nawalila po calej lini.  Stol z owocami nawet nie powinien sie tak nazywac gdyz byla to jedna patera owocow w zaden sposob nie przystrojona ani nie pokrojona tylko tak o wyjete I polozone. Talerzyki nie zmieniane a w lazience brudno. Sala sama w sobie ladna I duza.