• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Delka

W którym banku najlepszy kredyt na mieszkanie

Witam,
Chciałabym wraz z tatą wziąć kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Tata w tym przypadku ma być współkredytobiorcą. Moje dochody to 1300 zł netto miesięcznie, taty natomiast to ok 9500 zł za okres trzech miesięcy (jest to średnia za okres minionych trzech miesięcy- tata pływa (w Polsce) dlatego jego pensja nie jest stała). Ja mam umowę o pracę na czas określony, tata na czas nieokreślony. Dodatkowo tata ma niespełna 50lat. Kredyt jaki by mnie interesował to kwota 200,000 zł. Jeśli chodzi o ratę kredytu zależałoby mi na tym, aby nie przekraczała 1000 zł miesięcznie. Ja mam konto w WBK, tata zaś z Banku Milenium. 
W jakim banku powinnam się starać o przyznanie kredytu, aby zostały spełnione moje powyższe oczekiwania?
Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdź sobie oferty dwóch banków:

Alior banku

Banku PKO BP 

Aktualnie w oprocentowaniu kredytów hipotecznych maja najlepsze warunki:

http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/porownanie-oprocentowania-kredytow-mieszkaniowych/

Na stronie jest jeszcze kalkulator kredytowy. Możesz wyliczyć sobie możliwą ratę i zorientować się czy Cię na to stać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o kredyty na mieszkanie to chyba rzeczywiscie najlepiej udać się do banku. Tu w grę wchodzą już bardzo duże pieniądze. Ale jeżeli chodzi o mniejsze kredyty, pożyczki to zachęcam do zapoznania się z ofertami firm pozabankowych takich jak np. https://bosspozyczka.pl/warunki-pozyczki/ Wybierając takie opcje zaoszczędzicie swój czas i przede wszystkim wygodnie pożyczycie pieniądze na dowolny cel

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby mieć klarowność tej sytuacji najlepiej po prostu udać sie do doradcy kredytowego - kredyt123 opinie , który dokładnie przeanalizuje Twoją sytuację finansową i sprawdzi jakie są Twoje możliwości w zakresie wzięcia kredytu. Dowiesz się, który bank oferuje najlepsze warunki i czy spełniasz warunki przez niego stawiane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Jesli Ci się takie sukienki podobają to kupuj. Sama mam kilka sukienek hiszpanek i nosze je na co dzień na badziej niezobowiązujace spotkania, jak dla mnie są wygodne bo przewiewne i lekkie. Lato w tym roku jest gorące, tak wiec jest to ciuszek, który nakładam na siebie najczęściej Zerknij sobie jeszcze do Answear: https://answear.com/p/sukienki-hiszpanki-1935-t.html W sklepie aktualnie mają promocje na wiele firmowych modeli i moze coś dla siebie znajdziesz.  Sukienki takie są modne już od dwóch dobrych sezonów tak wiec nie wydaje mi sie aby miały wyjśc z mody za rok....
    • Nosicie? Zastanawiam się czy kupić bo widziałam promocje ale nie wiem czy będą modne w przyszłym sezonie
    • No fajne takie wesele, mam zamiar  takie dość podobne zorganizować, trochę boho ale  długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej sali, dopiero w Lemanach Albizję wyczaiłam, to tam gdzie ostatnio bawiliśmy na się na Sylwestra, bardzo fajne miejsce
    • Witam, Poszukuje wolnej sali na wesele w terminie 31.12.2018. Wesele chcemy zorganizować na 100- 150 osób.  Z góry dziękujemy za odpowiedź :-) 
    • Pewnie w sklepach z dewocjonaliami. chociaż podejrzewam ze nie będą mieli takiego dużego wyboru. Polecam szukać ogólnie w miejscach takich jak: sklepy z dekoracjami olx allegro Ewentualnie zerknij sobie do sklepów internetowych : https://www.meritohurt.pl/obrazy-swiete/jezus-milosierny.html Piekne obrazy mają  w tym sklepie. Daję tutaj jedynie przykład ( na stronie znajdziesz obrazy przedstawiajace również samą Matkę Boską albo Świętą Rodzinę).