• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
karolinka123

fotograf

Ja swój ślub miałam w lipcu zeszłego roku. Długo szukaliśmy kamerzysty i fotografa ale się udało. Wybraliśmy Ewelfilm. Dali z siebie 300%. Piękna pamiątka na całe życie. Wszyscy byli pod wrażeniem po obejrzeniu płyty i zdjęć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z całego serca polecam Martine Photography www.martine.pl. Fotograf wkładający całe serce w wykonywaną pracę, bardzo otwarta osoba, profesjonalistka w każdym calu. Warto napisać i zapytać czy ma wolne terminy. Pozdrawiam, 

Maisy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o fotografa, to moim zdaniem poszukiwania warto zacząć od przeglądania ogłoszeń na tutejszym forum, gdzie bez problemu znajdziesz kilka ofert z Radomia oraz okolic. Istotną kwestia będzie oczywiście sama cena w zamian za jego usługi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chodzi o zdjęcia to u nas samozwańczym fotografem był teść. I nie żałujemy z żoną że nie zatrudniliśmy "fachowca". Zdjęcia taty wyszły świetnie, sam je wydrukował i pięknie prezentują się w albumie. Dzięki temu udało nam się bardzo dużo zaoszczędzić na przygotowaniach a i teść który ma zajawkę na robienie zdjęć, a nie koniecznie interesują go weselne zabawy czy tańce miał swoje zajęcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam to studio:

http://www.lasonfotografia.pl/

Działaja na terenie Katowic oraz Krakowa, chociaż jeśli dogadacie się z nimi w sprawie terminu czy sesji to raczej nie powinno być problemu z dojechaniem i do nas ;)
Zdjęcia moim zdaniem przepiękne, mają sporo pomysłów. No i plus za to, że na ślubie oraz na weselu fotki cykają dwie osoby. Zawsze to dwa rózne spojrzenia na imprezie. I wieksza róznorodność

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Witam. Chcielibyśmy w najbliższym czasie zacząć przygotowania paczek świątecznych dla pracowników. Doradzicie gdzie mozńa zamówić takie paczki? Budżet na każdego pracownika to 300 zł
    • Znalezienie odpowiedniej sali nie zawsze jest takie proste, ale w większości miast teraz jest co najmniej kilka do wyboru. To na co warto zwracać uwagę to cena za osobę, menu oraz co obejmuje cena. Mi na przykład bardzo spodobała sie ta sala: http://www.swietlik.bytom.pl/imprezy/wesela.html gdzie w cenie są praktycznie wszystkie najważniejsze rzeczy i są do wyboru trzy ceny za menu i potrawy do wyboru. To na co trzeba na pewno zwrócić uwagę to wielkość sali w stosunku do ilości zapraszanych osób. Sala nie może być ani za małą, ani też za duża żeby nie świeciła pustkami.
    • Ja miałam 50 osób na ślubie i wybrałam tort złożony z trzech pięter. Wszystko dobrałam sama. Dekoracja znalazłam na tej stronie i wybrałam figurkę z parą młodą - wersję bardziej zabawną. Goście byli zachwyceni. Szkoda, że mam komputer w naprawie, bo chętnie pokazałabym Wam zdjęcia. 
    • Ja tam wolałabym nieco bardziej spersonalizowane zaproszenia. To jedyny taki dzień w życiu, więc wszystko powinno byc wyjątkowe. Na tej znalazłam świetne zaproszenia, które dostosują do Ciebie. Jeśli chcesz weselny wierszyk, to nie ma problemu, ale w zaproszeniach możesz napisać co tylko chcesz, a zostanie to wydrukowane. Czyż nie lepiej wyglądają zaproszenia z wydrukowanymi nazwiskami gości niż pisanymi ręcznie? Goście poczują się dużo bardziej wyjątkowo, wiem po sobie. Tak samo jest z winietkami. Nic tak nie szpeci weselnego stołu jak napisane ręcznie (zazwyczaj krzywo) imiona gości na winietkach. 
    • Najlepiej poszukać w internecie, to powinno dać jakieś ogólne pojęcie o tym, co jest dostępne i jakie są możliwości wyboru