• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
elabarbara78

Prezent dla rodziców na podziękowanie

Witam. Każdy z Nas ma problem z wyborem prezentu dla Naszych rodziców. W dniu wesela podziękowanie dla rodziców jest chwilą wyjątkową. Zamiast kwiatów polecam kupić sobie upominki,widziałam na stronie http://homlando.com/ . Sklep godny polecenia. Ceny konkurencyjne,dlatego polecam odwiedzić stronkę.Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepszym prezentem dla rodzicow chyba jest jakis wypad za miasto, w gory, moze SPA? Warto jest też dać jakąś małą, elegancką rzeczy jak np. kawa. Polecę wam sklep z kawami gdzie znajdziecie pełno swietnych propozycji, jak dla mnie idealnych na taki prezent.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie, taki weekendowy wypad dla rodziców za miasto też jest ciekawa propozycją, jeżeli tylko budżet nam na to pozwala- czemu nie i uważam że to się znakomicie sprawdzi. A zaglądaliście może na nasza stronę? teraz mamy kilka nowych ciekawych kolekcji jeżeli chodzi o prezenty w ramach podziękowania dla rodziców.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My wręczyliśmy kwiaty i było okej, ale po imprezie rodzice otrzymali od nas też upominek, ale to już bez obecności gości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy co lubią i czego oczekują rodzice :) Bo może już wcześniej powiedzieli Wam co chcą. Ja postawiłabym na najprostsze rozwiązania tzn. takie kartki i po sprawie :) Zawsze to miły gest, no i idealne rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą, co podarować rodzicom. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Witam. Chcielibyśmy w najbliższym czasie zacząć przygotowania paczek świątecznych dla pracowników. Doradzicie gdzie mozńa zamówić takie paczki? Budżet na każdego pracownika to 300 zł
    • Znalezienie odpowiedniej sali nie zawsze jest takie proste, ale w większości miast teraz jest co najmniej kilka do wyboru. To na co warto zwracać uwagę to cena za osobę, menu oraz co obejmuje cena. Mi na przykład bardzo spodobała sie ta sala: http://www.swietlik.bytom.pl/imprezy/wesela.html gdzie w cenie są praktycznie wszystkie najważniejsze rzeczy i są do wyboru trzy ceny za menu i potrawy do wyboru. To na co trzeba na pewno zwrócić uwagę to wielkość sali w stosunku do ilości zapraszanych osób. Sala nie może być ani za małą, ani też za duża żeby nie świeciła pustkami.
    • Ja miałam 50 osób na ślubie i wybrałam tort złożony z trzech pięter. Wszystko dobrałam sama. Dekoracja znalazłam na tej stronie i wybrałam figurkę z parą młodą - wersję bardziej zabawną. Goście byli zachwyceni. Szkoda, że mam komputer w naprawie, bo chętnie pokazałabym Wam zdjęcia. 
    • Ja tam wolałabym nieco bardziej spersonalizowane zaproszenia. To jedyny taki dzień w życiu, więc wszystko powinno byc wyjątkowe. Na tej znalazłam świetne zaproszenia, które dostosują do Ciebie. Jeśli chcesz weselny wierszyk, to nie ma problemu, ale w zaproszeniach możesz napisać co tylko chcesz, a zostanie to wydrukowane. Czyż nie lepiej wyglądają zaproszenia z wydrukowanymi nazwiskami gości niż pisanymi ręcznie? Goście poczują się dużo bardziej wyjątkowo, wiem po sobie. Tak samo jest z winietkami. Nic tak nie szpeci weselnego stołu jak napisane ręcznie (zazwyczaj krzywo) imiona gości na winietkach. 
    • Najlepiej poszukać w internecie, to powinno dać jakieś ogólne pojęcie o tym, co jest dostępne i jakie są możliwości wyboru