• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Animatorka

Animatorka

Oferuję zabawy animacyjne. Obsługuję urodziny, komunie, chrzciny oraz inne imprezy okolicznościowe.
Zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy, balonowe zoo. Zabawy ruchowe z balonami. W okresie letnim pokaz dużych baniek mydlanych z zabawą kto rozbije bańkę. Cena uzgadniana indywidualnie. Nr tel 534123251

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie najbardziej ciekawi od czego uzależniona jest cena, od ilości zabawianych dzieci ? Jak długo np: podczas  wesela trwa taka usługa? Im więcej szczegółów tym rzecz jasna lepiej i bezpieczniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, cena uzależniona jest od ilości uczestników. Jeśli dzieci jest więcej niż 12 to wtedy dla bezpieczeństwa i komfortu zabawy usługę wykonują 2 animatorki.  Schemat zabaw i atrakcji dla dzieci jest ten sam w każdym pakiecie. Jeśli chodzi o długość usługi to na animację przewidujemy 4 godziny. Najczęściej pojawiamy się na weselu tuż po pierwszym daniu a jeszcze przed pierwszym tańcem, tak aby dzieci już były zajęte zabawą. Oczywiście ta kwestia jest umowna, ustalamy ja razem z parą młodą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To zrozumiałe, natomiast dziękuje za wszystkie szczegóły, właśnie o to mi chodziło i teraz wielu Użytkowników na forum wie na czym stoi oraz od czego uzależniona jest cena. Jeżeli na weselu są dzieci, to jak najbardziej ma to racje bytu i sens, podobnie jak cały kącik zabaw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tutaj mogę się zgodzić jeżeli na weselu faktycznie będzie dużo małych dzieci to pomoc animatorki jest nieoceniona, oczywiście zakładamy że sala posiada też kącik zabaw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz