• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
renatkanuta

Gabivideo

103 posts in this topic

Ja osobiście zbytniej pomysłowości tam nie widziałam... ujęcia raczej szablonowe, ale ja z tym nie dyskutuje, bo może młodzi tak chcieli może to im właśnie się podobało...nie wiem..rzecz gustu

heh no tak jak to na forum... Prosze nie byc takim do przodu. Zdaje sobie z niuansow. Chodzi mi generalnie o to, ze zdjęcia na prezentowane na stronie sa średniej jakości a opinie są w miarę dobre stąd moje pytanie. Oczywiście pytanie podtrzymuję. Z tym, że proszę forumowych nabijaczy postów o nie pisanie. Potrzebuję opini wylącznie typu dotykałem/widziałem/wiem co mowię. Pozdrawiam

no wlasnie dotykałam, widziałam i mam :D

ja takze - ale duzo zalezy od tego czego sie oczekuje. Ta firma kręciła nasze wesele i plener, zdjęcia również robili oni i jestesmy bardzo zadowoleni. Sa całkiem inne od tego co jest na stronie.

My powiedzielismy czego oczekujemy i to mamy.

Filmowali i fotografowali na weselu mojej siostry w tym roku. Zdjęcia przepiękne. Film interesujący, ogląda się z uwagą. Akurat na tym weselu Pan Grzegorz używał wysięgnika z kamerą i dużo ciekawiej wygląda prezentacja w trakcie zabawy. Materiał oczywiście w HD ciekawie zgrany.

My z narzeczonym też zdecydowaliśmy się na tą firmę na przyszły rok.

Pozdrawiam Aga

Mimo tylu firm na rynku wybraliśmy GABIVIDEO, i to był strzał w dziesiątkę.

Już pierwsze spotkanie utwierdziło nas w tym ze to był dobry wybór. Pełny profesjonalizm, Pan Grzegorz jest człowiekiem z wielka pasja i widać ze to co robi sprawia mu wielka przyjemność.

Dokładnie wysłuchał naszych propozycji i sam zaproponował wiele fajnych rozwiązań.

Po obejrzeniu kilku fragmentów wesel zdecydowaliśmy się na dwie kamery przy czym jedna na wysięgniku. Efekt rewelacyjny. Super nam się pracowało na plenerze ,Pan Grzegorz poświecił nam na prawdę dużo czasu i wciąż miał jakieś fajne pomysły.

Mielimy już okazje zobaczyć fragmenty filmu i zrobiły na nas duże wrażenie. Film jest już gotowy ale ze względu ze mieszkamy za granica odbierzemy go dopiero w sierpniu. Chcemy osobiście podziękować mu za współpracę.

Dodatkowo Pan Grzegorz wykorzystał nasze ulubione utwory muzyczne :)

Znajomi mieli od nich pełen pakiet film i foto, w maju ubiegłego roku.

Bardzo zadowoleni z efektu, wiec mogę spokojnie polecić ď¸

Podobno opłaca sie pakiet bardziej niż osobno foto, osobno video.

My widzieliśmy u znajomych, którym tez się bardzo podobało ale nie przekonał nas film. Wg nas dźwięk był zagłuszony, poza tym taki film to można zrobić za mniejsze pieniądze. Zdjęcia też takie sobie ale wiadomo o gustach się nie dyskutuje

Niedawno oglądałam wesele realizowane przez tą firmę. Młodzi z tego co wiem byli zadowoleni. Nie było jakiś animacji,ale to już chyba coraz rzadziej się spotyka. Film był nagrywany z dwóch kamer - jedna to była lustrzanka i jedna zwykła, był też kran. Nagrywanie, moim zdaniem, jeszcze w starym stylu (np. Pani Młoda się kręci i kręci w tej sukni..., przez jakieś 5-10 min można pooglądać co stoi na stołach na sali do jedzenia itd.) tą kamerą zwykłą (chociaż z lustrzanki też widziałam lepsze realizacje - ale zwalam to na młodego Pana, który nią operował:P ma jeszcze pewnie czas:) ) Fatalny, ale to naprawdę fatalny dobór piosenek... Jakieś masakryczne przejścia typu bawią się ludzie na sali, a tu pyk i mamy ludzi za stołami, którzy jedzą, albo jakieś kolorowe wstawki na tych przejściach (no nie umiem tego nazwać ani dobrze opisać). Dźwięk ok, wszystko było słychać tak, jak to było na sali. Mnie gabi będzie się kojarzyć zawsze z tymi krótkimi filmikami np. jest stół wiejski, Panowie piją bimber itd. i w tle leci pioseneczka Rubiego Schuberta, albo piosenka o dziewczynach i wszystkie dziewczyny na weselu są pokazywane. No i chyba najbardziej charakterystyczne - podkładanie pod rozmawiających gości głosów ze scenek z filmów. Reasumując - wesele nagrywane w tym samym stylu co wesele z 2008 roku (przez te sceny właśnie z podkładaniem głosów to pamiętam, że to było gabi no i wtedy bardzo mi się to podobało), a doszły tylko kadry z lustrzanki i kranu.

Zdjęcia ok. Oglądałam mały albumik od mamy Pana młodego, więc chyba dają dużą fotoksiążkę P. Młodym i rodzice mają małe kopie.

Niedawno oglądałam wesele realizowane przez tą firmę. Młodzi z tego co wiem byli zadowoleni. Nie było jakiś animacji,ale to już chyba coraz rzadziej się spotyka. Film był nagrywany z dwóch kamer - jedna to była lustrzanka i jedna zwykła, był też kran. Nagrywanie, moim zdaniem, jeszcze w starym stylu (np. Pani Młoda się kręci i kręci w tej sukni..., przez jakieś 5-10 min można pooglądać co stoi na stołach na sali do jedzenia itd.) tą kamerą zwykłą (chociaż z lustrzanki też widziałam lepsze realizacje - ale zwalam to na młodego Pana, który nią operował:P ma jeszcze pewnie czas:) ) Fatalny, ale to naprawdę fatalny dobór piosenek... Jakieś masakryczne przejścia typu bawią się ludzie na sali, a tu pyk i mamy ludzi za stołami, którzy jedzą, albo jakieś kolorowe wstawki na tych przejściach (no nie umiem tego nazwać ani dobrze opisać). Dźwięk ok, wszystko było słychać tak, jak to było na sali. Mnie gabi będzie się kojarzyć zawsze z tymi krótkimi filmikami np. jest stół wiejski, Panowie piją bimber itd. i w tle leci pioseneczka Rubiego Schuberta, albo piosenka o dziewczynach i wszystkie dziewczyny na weselu są pokazywane. No i chyba najbardziej charakterystyczne - podkładanie pod rozmawiających gości głosów ze scenek z filmów. Reasumując - wesele nagrywane w tym samym stylu co wesele z 2008 roku (przez te sceny właśnie z podkładaniem głosów to pamiętam, że to było gabi no i wtedy bardzo mi się to podobało), a doszły tylko kadry z lustrzanki i kranu.

Twój post niewiele ma się do rzeczywistości całkowicie się z Tobą nie zgadzam !!!. Kto był w firmie u Pana Grzegorza doskonale wie co jest wstanie zaprezentować i napewno nie wygląda to tak jak opisałeś.