• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
evelinvek

smoking

Witam Was, wielkimi krokami zbliża się moje wesele. Większość ważnych kwestii mamy dogranych tj. sala, orkiestra. Jednak ja wciąż nie mam stroju na ten jak ważny dzień. Chciałam zwykły garnitur jednak moja narzeczona nalega na smoking, szczerze powiem , że nie wiem czym on się powinien charakteryzować. Przejrzałem wiele stron w internecie i natrafiłem na taką  https://www.lancerto.com/slub/smoking-slubny.html  Wydają się dobrze wykonane. Jednak nie znam tej strony , czy ktoś z Was zamawiał od nich garnitur bądź smoking? Oraz  jak prawidłowo powinienem dokonać pomiarów. 
Pozdrawiam

Wszystko masz tutaj wypisane. Jak się mierzyć, co gdzie przyłożyć itd. Poza tym jeżeli do wyboru jest garnitur i smoking, to zawsze stawiam na smoking, bo wygląda się w nim po prostu genialnie!

Lepszy byłby garnitur jak mi się zdaje, a on powinien być dobrze dopasowany. Idąc do sklepu z garniturami, sprzedawca powinien nie tylko umieć dobrać taki strój, ale i w razie czego odpowiednio go dopasować.

Smoking to na pewno dobry i elegancki wybór na ślub. Przynajmniej wiadomo, że Pan Młody będzie się prezentował najlepiej ze wszystkich gości. Do tego jeszcze ładna koszula pod muchę i spinki do koszuli (np. https://www.marko.pl/spinki) oraz butonierka i będzie cały komplet. Warto na ten dzień się postarać i wyglądać bez skazy.