• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
jula

Czy warto wynająć drona na ślub

U kuzynki był dron fajny efekt, ale trzeba dorzucić parę 100( u niej chyba 300 ale wtedy to była naprawdę nowość), żeby mieć ujęcie z drona na filmie przez jakąś minutę - zwykle są to ujęcia jak Młodzi stoją przed kościołem lub jak z niego wychodzą.

Dron kosztuje chyba 300zł. Nie wiem czy się opłaca na chwilę wynająć. Żeby był dron musi być ładna pogoda a z tym niewiadomo jak bedzie

Ja miałam i powiem Ci,że jestem bardzo zadowolona bo zdjęcia wyszły niesamowite. Wszystkie ujęcia wyglądały pięknie z góry. Po weselu dostałam zmontowany filmik. Polecam jednak dobrze zapoznać się z firmą , której chcesz to powierzyć. Tak aby wynająć kogoś kto rzeczywiście się na tym zna a nie osobę, która na przykład ma drona pierwszy raz w ręce... Ze swojej strony mogę Ci polecić ich:

http://im-vision.pl/

Wszystko zorganizowane bardzo fajnie. Nie było również drogo. Zadzwoń to powinni Ci powiedzieć jaki jest koszt bo sama już dokładnie nie pamiętam.

Z pewnością warto, ale tutaj trzeba pamiętać, że należy liczyć się z dodatkowymi kosztami, bo to jednak kosztuje :P Ale efekt jest naprawdę niesamowity, zwłaszcza jeśli ktoś potrafi się nim dobrze posługiwać. Takie fajne efekty możesz też znaleźć tutaj :)