• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
inka88

Akt ślubu

Powiedźcie mi, jak to jest z aktem ślubu kiedy mój mąż jest obcokrajowcem? Moje koleżanki często musiały korzystać z usług tłumacza ale zazwyczaj brały one ślub po za granicami Polski. Jak to wygląda w przypadku kiedy ślub biorę w Polsce?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akt slubu dostajesz Polski , Jeśli chcecie zarejestrować małżeństwo w kraju pochodzenia drugiego z małżonków musicie go przetłumaczyć przez tłumacza przysięgłego oraz nadać pieczęć Apostille w MSZ w Warszawie . Wtedy macie 6 miesięcy na zarejestrowanie małżeństwa za granica ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Tak. Każde dziecko przechodzi chorobę inaczej. I można przechodzić skazę białkową bez wysypki. Moja corka tak właśnie przechodziła.... Zdiagnozowana była na podstawie badań. Potem przeszliśmy na specjalne mleko i choroba ustąpiła. Zerknij sobie tutaj: https://bialkowa.pl - na stronie jest opis choroby. 
    • Cześć, proszę o podzielenie się waszymi doświadczeniami o skazie białkowej. U mojej 4 miesięcznej córeczki było podejrzenie skazy białkowej tylko na podstawie brzydkich kup i podwyższonej liczby eozynofili. Wysypki nigdy nie miała. Karmie tylko piersią i nie jem nabiału, jajek itd. Ostatnio pediatra zaproponował, żebym jadła normalnie i zobaczyła czy coś się stanie. Tak robię. Po jakim czasie, w przypadku skazy powinna wystąpić u małej wysypka? Czy jeżeli przez tydzień nic się nie wydarzy to mogę uznać, że nie ma skazy? Czy spotkałyście się z przypadkiem skazy białkowej bez wysypki?
    • No coż.Bywa. Raz na wozie,raz pod wozem jak brzmi przysłowie  Aktualnie jest źle ale zobaczysz, że będzie lepiej. Sama również przez jakis czas byłam bezrobotna ale starałam sie nad sobą nie użalać bo nie ma to wiekszego sensu. Warto jest poszukać sobie pracy dodatkowej niż siedzieć i narzekać jak to Ci źle.... Zerknij sobie na ten klub konsultantek - jak sie zapiszesz możesz dostać katalog oriflame oraz sprzedawać kosmetyki tej firmy. Masz równiez mozliwosc zaoszczędzenia na kosmetykach dla siebie samej. Zawsze cos sobie dorobisz zanim znajdziesz pracę na etat. 
    • Temat: Bez pracy:( ktoś z Was też?
      ...czesto zadaje sobie pytanie czemu ja?...cale zycie w ksiazkach,wyksztalcona,z doswiadczeniem  w tej branzy 6cio letnim,znajomosc jezykow poparte praca za granicą,uczciwa,punktualna,pracowita,staranna,komunikatywna,bezkonfliktowa, z checia zdobywania/poglebiania swojej wiedzy...Co robić? 
    • Takie rozwiązanie jest dobre dla niewielkich firm. Ale tam gdzie mamy do czynienia z większą firmą i kilkoma działami to jednak lepsze jest zwykłe biuro. Do tego sama też wolę takie tradycyjne rozwiązania, bo lubię mieć miejsce, gdzie nie będę mieszała pracy z życiem prywatnym. U nas biuro jest dość rozbudowane i dlatego właśnie zainteresowały nas takie tabliczki na drzwi biurowe - http://www.grawernia.pl/k36,szyldy-tabliczki-wizytowki-identyfikatory-wizytowki-na-drzwi.html Myślę, że to wywrze wpływ na postrzeganie naszej firmy i komunikacja w biurze będzie znacznie ułatwiona, szczególnie dla nowych osób, które jeszcze nie bardzo się orientują w tym kto gdzie pracuje.