• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
event creators

SŁODKI STÓŁ - Mr.Sweet

SŁODKI STÓŁ to bufet pełen kolorowych słodkości. Nieszablonowa atrakcja podczas przyjęcia weselnego i nie tylko!

Słodki Stół to nie tylko smakołyki, ale także niezwykle oryginalna dekoracja, której wygląd dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Kolorystykę słodkości, papilotek, wstążek i innych elementów dekoracyjnych ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

Odkryj słodki świat Mr. Sweet

https://www.facebook.com/Hello-MrSweet-1422925884677054/

http://www.eventcreators.com.pl/oferta/candy-bar/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super propozycja - lepsza niż te setki tradycyjnych, bylejakich ciast oferowanych na weselach. Jednak domyślam się, że jest to bardziej formie wysublimowanej dekoracji do poskubania, niż zastąpienie wszystkich ciast na stołach podczas typowego wesela?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słodki Stół coraz częściej zastępuje tradycyjne ciasta na przyjęciach weselnych. Nic nie stoi na przeszkodzie by rodzaj i ilość słodkości była na tyle duża, aby każdy z gości mógł skosztować czegoś słodkiego i wyjątkowego. Wtedy Słodki Stół jest uzupełniany w trakcie trwania przyjęcia. Ciasta mogą też stanowić uzupełnienie Słodkiego Stołu i być tylko dodatkiem. Z doświadczenia wiemy, że ciast na weselach jemy coraz mniej, dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na Słodki Stół, który nie tylko wygląda, ale także smakuje o niebo lepiej niż większość tradycyjnych ciast.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie racja, tych tradycyjnych ciast je się coraz mniej. W sumie ciekawe rozwiązanie, muszę się poważnie zastanowić nad taką propozycją :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat tutaj mam podobne zdanie, również uważam ze taki słodki stół podobnie zresztą jak wiejski, to znakomita opcja i ciekawa alternatywa w stosunku do tradycyjnych ciast które i tak nie schodzą na weselach i potem zostaje ich naprawdę bardzo dużo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Witam. Jest się czym stresować? Mam wysokie mcv....Czy mam sie bac? 
    • Z doświadczenia wiem, że samodzielne przygotowane zaproszenia nie zawsze są rozwiązaniem problemów i najlepszym wyjściem. Projektując zaproszenia samodzielnie należy mieć/należy pamięć o: 1. Korzystaniu z odpowiedniego programu graficznego, tutaj na pierwszy plan wychodzi Adobe InDesign, CorelDRAW - są to programy przygotowane specjalnie do przygotowywania projektów do druku. Opcję zamiany barw RGB na CMYK ma też Photoshop, jednak z darmowym GIMPem już się to nie uda. 
      Czemu to takie ważne?
      Jeżeli wyśle się do drukarni (szczególnie bardziej profesjonalnej) pliki w RGB to mogą tego nie wydrukować, lub poproszą o zamianę na CMYK. Jeżeli zostanie to wykonane jakimś prostym konwerterem, to kolory mogą się różnić. 
      2. Należy zaplanować spady - zaproszenia najczęściej mają inny rozmiar, niż standardowe rozmiary takie jak np. A4, A5 itp. więc arkusze należy odpowiednio przyciąć - trzeba to zaplanować. 
      3. Nie jestem przekonany, czy takie zaproszenia będą ciekawsze. Sprawdzałem całkiem niedawno jak wyglądają wzory i moim zdaniem szału nie ma
      4. W drukarni internetowej najbardziej opłacalne są duże nakłady, jak spojrzysz na cenę to tak od 200+ zaczynają być sensowne ceny. 
      5. To co wiem z doświadczenia, to fakt, że zawsze są jakieś zmiany na ostatnią chwilę - dodruk zaproszeń, zmiany w aktualnych zaproszeniach, zmiany osób towarzyszących, błędy w zaproszeniach np. zła odmiana nazwiska, literówka itp. W drukarni internetowej dla takich zaproszeń należy ponownie zamówić cały nakład, gdyż nikt nie wydrukuje Ci 1 - 2 zaproszeń - należy ponownie zamówić cały nakład. 6. W drukarniach internetowych nikt nie dodaje wstążek, kokardek, kotylionów i innych elementów dekoracyjnych. 7. Nie robią takich ładnych zaproszeń jak my

• Najlepiej jest takie zaproszeni zamówic samodzielnie. Proponowalabym je zaprojektować. W sieci jest bardzo wiele wzorów i takie zaproszenia na pewno będą o wiele ciekawsze niż zaproszenia kupowane gotowe. Polecam zajrzeć sobie tutaj: https://www.openprint.pl/ Jest to niedroga drukarnia, w której drukowałam swoje zaproszenia. Jakosć naprawdę dobra tak wiec nie zawiedziecie się! Realizacja była ekspresowa. 
    • Nic Ci nie będzie naprawdę, aczkolwiek nie wiem czy przypadkiem nie zdecydowałaś sie na zbyt mała dawkę.... Wydaje mi się,ze powinnaś przyjmować tego o wiele wiecej. Zerknij sobie na stronę: https://zdrowie.tvn.pl/a/owsiki-u-doroslych-przyczyny-i-objawy-owsikow-u-doroslych Opisane sa przyczyny oraz to jak sobie radzić. Powinnaś przyjąć lek zgodnie z zaleceniem z ulotki a będzie skuteczna jedynie odpowiednio duża dawka.Bo inaczej owsiki powrócą. Polecam rownież; regularne pranie odziezy i ręczników zmianę pościeli oraz napar z piołunu