• Ogłoszenia

    • Mathie

      Nowa odsłona forum!   04.11.2016

      Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
event creators

SŁODKI STÓŁ - Mr.Sweet

SŁODKI STÓŁ to bufet pełen kolorowych słodkości. Nieszablonowa atrakcja podczas przyjęcia weselnego i nie tylko!

Słodki Stół to nie tylko smakołyki, ale także niezwykle oryginalna dekoracja, której wygląd dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Kolorystykę słodkości, papilotek, wstążek i innych elementów dekoracyjnych ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

Odkryj słodki świat Mr. Sweet

https://www.facebook.com/Hello-MrSweet-1422925884677054/

http://www.eventcreators.com.pl/oferta/candy-bar/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super propozycja - lepsza niż te setki tradycyjnych, bylejakich ciast oferowanych na weselach. Jednak domyślam się, że jest to bardziej formie wysublimowanej dekoracji do poskubania, niż zastąpienie wszystkich ciast na stołach podczas typowego wesela?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słodki Stół coraz częściej zastępuje tradycyjne ciasta na przyjęciach weselnych. Nic nie stoi na przeszkodzie by rodzaj i ilość słodkości była na tyle duża, aby każdy z gości mógł skosztować czegoś słodkiego i wyjątkowego. Wtedy Słodki Stół jest uzupełniany w trakcie trwania przyjęcia. Ciasta mogą też stanowić uzupełnienie Słodkiego Stołu i być tylko dodatkiem. Z doświadczenia wiemy, że ciast na weselach jemy coraz mniej, dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na Słodki Stół, który nie tylko wygląda, ale także smakuje o niebo lepiej niż większość tradycyjnych ciast.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie racja, tych tradycyjnych ciast je się coraz mniej. W sumie ciekawe rozwiązanie, muszę się poważnie zastanowić nad taką propozycją :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat tutaj mam podobne zdanie, również uważam ze taki słodki stół podobnie zresztą jak wiejski, to znakomita opcja i ciekawa alternatywa w stosunku do tradycyjnych ciast które i tak nie schodzą na weselach i potem zostaje ich naprawdę bardzo dużo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz