• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
majek

Jaka klinika leczenia alkoholizmu

Witam, Szukam obecnie dobrej kliniki leczenia alkoholizmu w Mazowieckim. Najlepiej poza Radomiem bo bliska mi osoba nie chciałaby spotkać tam nikogo znajomego.

Dobre opinie ma klinika Medox w Nowym Modlinie Jest to prywatny ośrodek pod Warszawą. Na stronie jest kontakt:

http://medox.org.pl/klinika-medox.html

Leczyła sie tam bliska mi osoba. NIestety ale nie jestem w stanie doradzić w przypadku ośrodków na fundusz. Swoją drogą to nawet jeśli ta osoba spotkałaby tam kogoś znajomego kto się leczył to co z tego? Tamta osoba na pewno by sie nie wygadała bo sama się leczyła. Wiele osob leczy uzależnienia i nie jest to nic złego. O wiele trudniej jest samodzielnie pokonać nałóg i w wielu przypadkach jest to praktycznie niemożliwe.

Jeśli chodzi o takie ośrodki to mogę tobie zaproponować jeden położony w kujawsko-pomorskim. Nazywa się Oaza i mieści się w Choceniu. Można tam skupić się na terapii i dzięki współpracy ze specjalistami od uzależnień spróbować sobie poradzić ze zmorą alkoholizmu.