• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Mathie

Regulamin forum 'Sale weselne'

Regulamin forum "Sale weselne"

1. Tutaj zamieszczamy informacje na temat poszczególnych sal weselnych z Radomia i okolic. Można też zapytać o interesującą nas sale, jeżeli tematu o niej nie było jeszcze na forum. Najpierw użyj opcji "Szukaj"!

3. Temat powinien zawierać miasto, ewentualnie dzielnicę i ulicę.

2. Jak mają wyglądać posty z informacjami o salach. Jeżeli nie mamy danych na jakiś temat wpisujemy znak "-" (najłatwiej skopiować wyszczególniony tekst i tylko powpisywać dane:) ):

1. Adres:

2. Ilość osób mieszcząca się na sali:

3. Cena- a) Sama sala:

B) Z obsługą:

4. Parking:

5. Dane kontaktowe-

a) Telefon:

B) Mail:

6. Dodatkowe informacje-

a) Dodatkowe pokoje:

B) Kuchnia wyposażenie:

c) Czy widać salę taneczną z sali jadalnej:

d) Inne:

7. Ocena:

8. Strona WWW:

Info:

Ad.4. Czy jest i jak duży.

Ad.6b. Czy jest całe wyposażenie kuchni

Ad.6d. Dodatkowe cechy szczególne sali.

Ad.7. Staramy się oceniać w miarę obiektywnie i proszę o szerszą wypowiedź, niż tylko "Super", czy "Słabo".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Na większe mrozy w zeszłym roku ubieram buty typu emu (spokojnie, bez emigrującej pięty impreza na basenie ), a w cieplejsze dni biegam w kozakach lub klasycznych czarnych botkach. . W tym roku jednak rezygnuję z emu z uwagi na to, że buty nie są zbyt eleganckie i mam wrażenie, ze podeszwa się wygina na rzecz kozaków, w których jest mi po prostu cieplej. Zerknij sobie do sklepu Pantofelek: https://pantofelek24.pl/ser-pol-2-Kozaki-za-kolano.html W sklepie obecnie mają spore promocje na muszkieterki. Plus dodatkowo masz tam darmowy zwrot, ewentualnie wymianę obuwia jeśli nie bedzie Ci pasowało. 
  • Czy w sklepach w Radomiu pojawiły się już nowe kolekcje butów na jesień i zimę? Gdzie kupię wygodne kozaki? 
  • Wybór sali to już poważna sprawa. Wszystko się od tego zaczyna. Dlatego sporo rodzi się pytań przy wybieraniu sali dla siebie. Ja postanowiłam troszkę na ten temat sobie poczytać i dowiedzieć się na co warto zwrócić uwagę  wybierając salę. No i znalazłam na stronie https://www.wroclawskiportal.pl/sale-weselne-wroclaw-i-okolice-raport-2019/  ciekawe porady. Z pewnością z nimi bliżej wkrótce się zapoznam.
  • Polecam Ci te paski https://diabetyk24.pl/paski-do-glukozy-optium-xido-50-szt Paski wymagaja jedynie niewielkiej kropelki krwi, poza tym wykazują się bardzo dużą dokładnością. Dokładność pomiaru zależy równiez od nakłucia. Nie powinno sie nakłuwac więcej niż raz. Każdy pomiar, powinien być wykonany z nowego nakłucia. Gdy wykonujemy dwa pomiary z jednej kropli krwi, pobrane próbki mogą być niejednorodne, ponieważ w kropli krwi, która pojawia się na powierzchni skóry po jej nakłuciu zachodzą zmiany, mające na celu naprawę uszkodzonej tkanki.
  • Jakie doradzicie dokładne paski do badania poziomu cukru we krwi?