• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
jula

Na co macie ochotę do jedzenia?

Wiesz co ja mam ochotę nie na czekoladę dzisiaj ale na chałwę. Chodzi za mną od rana i normalnie jak będę wracała z pracy to wstąpię chyba do jakiegoś większego marketu i kupię sobie większe opakowanie wedlowskiej chałwy waniliowej ( nie ma lepszej moim zdaniem). Jest również w mniejszych opakowaniach ,tak jak batoniki niemniej mam dzisiaj taką dziką ochotę ,ze kupię sobie tą większą. Odkryłam jakiś czas temu jak kupowałam chałwę do pieczenia ciasta. Kiedyś za nimi nie przepadałam ale gust widocznie mi się zmienił.

4914563_WP_20160418_003.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też uwielbiam czekolady, ale tym razem postanowiłam się wziąć za siebie i nie jeść żadnych słodyczy! Nie powiem, żeby było łatwo, ale pomaga mi https://www.cosdlazdrowia.pl/, gdzie dwa razy w miesiącu robię zakupy zdrowej żywności i korzystam z ich przepisów! Słodycze zamieniłam na suszone owoce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja nie lubię chałwy. Co bym zjadła? Mięsko z grilla. Na szczęście już jutro idę na grilla.

Też bym się chętnie wybrała na grilla. Ale pogoda ostatnio w ogóle nie dopisuje...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem Wam,ze od rana mam ochotę na coś słodkiego. Najgorsze jest to,ze jestem obecnie na diecie oraz nie powinnam się tak obżerać słodkościami. Pewnie jak wrócę do domu postaram się przygotować jakieś smaczne ciasto. Lepsze to niż kupcze słodycze....

Bardzo lubię na przykład piernik:

https://www.przepisy.pl/przepis/piernik-917

Piekę często i zabieram ze soba czasami do pracy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz