• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
jula

Provident opinie

Jestem w trudnej sytuacji i autentycznie zastanawiam się nad providentem Czy ktos z Was brał tam kredyt ? Jakie macie opinie o firmie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem w trudnej sytuacji i autentycznie zastanawiam się nad providentem Czy ktos z Was brał tam kredyt ? Jakie macie opinie o firmie ?

Kochana dobrze się nad tym zastanów. Oprocentowanie w providencie jest wysokie. Firma reklamuje się jako taka dobra ale z tego co wiem to stopa oprocentowania to kilkaset w ciągu roku, kilkadziesiąt w ciągu miesiąca. Wprawdzie są gorsze chwilówki ale kredyt w banku byłby lepszy. Poza tym skoro jesteś w trudnej sytuacji to czy będziesz w stanie to spłacać potem?

Jeszcze tutaj jest temat o tej firmie

http://www.forum-kredytowe.pl/f160/provident-opinie-42369.html poczytaj sobie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pożyczki nie są dobrym rozwiązaniem, choć rozumiem dlaczego wielu ludzi się na nie kusi, zwłaszcza gdy są w trudnym położeniu. To jednak kiepskie rozwiązanie i na krótką metę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej poczytać opinie w sieci na temat różnych pożyczek i kredytów, i wtedy wybrać rozsądnie. Nie pod chwilą emocji. Ja sama nie korzystałam z kredytów, ale słyszałam że https://kredyt123.pl/ ma bardzo korzystną ofertę. Do niczego Cię nie zmuszam, ale zerknij i poczytaj. W sieci też można znaleźć opinie na temat tej firmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam dobrą opinie na temat firmy mikro rata. Oferują różne opcje, jedną z nich jest np. pożyczka 1000 zł . Takie zobowiązanie pozwoli kupić sobie albo bliskim coś fajnego i spłacić taką pożyczkę dość szybko. Można też przykładowo pojechać we dwoje na wakacje :)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Mam takie samo zdanie jak poprzednik. Po co tracić czas na bieganie po sklepach jak można towar zamówić z domu? I to praktycznie każdą rzecz, nawet buty https://butymodne.pl/trampki-meskie-c251128.html . Wystarczy dobrze zmierzyć stopę  i będzie wiadomo jaki rozmiar wybrać. Przesyłka w ciągu kilku dni w domu będzie
  • Proponowałabym coś profesjonalnego do gastronomii https://www.gastropuls.pl/miksery-planetarne/mikser-planetarny-10-l-revolution-229279 Ten zaawansowany robot posiada wiele funkcji i ma bardzo bogate wyposażenie. Jego sercem jest mocny silnik o dużej mocy Płynna regulacja prędkości oraz funkcja PULSE pozwala dopasować tempo pracy do kulinarnych potrzeb. Poza tym ma możliwosć dopasowania wielu przystawek, tak wiec moze pełnić bardzo wiele funkcji. Częśto jest wykorzystywany profesjonalnie w gastronomii. 
  • Szukam porządnego miksera planetarnego do niewielkiej kawiarni.  Jakie modele polecicie? 
  • Jest to jedynie tradycja. Nie jest to obowiązek. Moim zdaniem jednak jest to bardzo piękny zwyczaj. Rodzice kupują młodym obraz, który potem jest poświęcony i który można powiesić na ścianie w domu. Treść obrazu jest kwestią wyboru. Może być to na przykład obraz Jezusa.  Albo świętej rodziny , ostatniej wieczerzy, czy matki boskiej. Zorientuje się tutaj https://www.meritohurt.pl/ Jest to sklep z dewocjonaliami, w ktorym znajdziesz wiele świętych obrazów. 
  • Ciekawa jestem czy mieliście u siebie święty obraz na swoim ślubie. Czy obowiązkowo trzeba go mieć?