• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
13662_1478254585

Alkohol na przyjęcie weselne.

Witam serdecznie!

Doskonale wiem jak ważny a zarazem czasochłonny i często kłopotliwy jest wybór odpowiedniego alkoholu na przyjęcie weselne. Dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom oferuję swoje usługi doradcze oraz organizatorskie w kwestii doboru oraz zakupu alkoholu na ten jeden z najwspanialszych dni w Państwa życiu. Zamiast tracić czas na jeżdżenie po hurtowniach monopolowych i szukanie "w miarę" niskich cen, zdajcie się Państwo na mnie, moją wiedzę z zakresu alkoholoznastwa oraz znajomości w szerokich kręgach firm z branży monopolowej a zaoszczędzony czas i pieniądze przeznaczcie na sprawienie przyjemności swojej drugiej połówce;)

Ze swojej strony oferuję:

- pomoc w doborze, zarówno rodzaju jak i ilości, odpowiadających Państwa gustom alkoholi

- wina, wódki, whisky, koniaki, likiery - WSZYSTKO w NAJNIŻSZYCH CENACH W RADOMIU (dla każdego z osobna negocjuję najniższe ceny w najlepszych radomskich hurtowniach stąd gwarancja najwyższej jakości alkoholu oraz tego, że Państwo nie przepłacicie)

Jeśli chcieliby Państwo dogadać szczegóły proszę o kontakt pod numerem telefonu: 511-560-523, lub o wiadomość mailową: sv.radom@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie właśnie będzie wódka weselna polanina, jak chce zobaczyć ich butelki na żywo to w Warszawie na Targach Ślubnych na pewno będzie można je zobaczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja nigdy nie miałam styczności z tym alkoholem, więc ciężko mi powiedzieć coś więcej, tutaj każdy gust jest inny i chyba najważniejsze są dwie rzeczy: aby alkoholu nie zabrakło oraz aby był zimny podczas podania go na stół :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio spotkałam się z wódką Polanina. Świetnie się prezentuje, super grawery i cenowo też przystępna. Goście weselni zachwyceni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To na jaki alkohol się zdecydujesz w sensie marki czy firmy- ma już drugorzędne znaczenie, bardziej skup się na tym aby go nie zabrakło dla gości i oprócz wódki, polecam tez słodkie wina oraz piwa dla smakoszy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My zdecydowaliśmy się na Weselną z Polanina. Przekonały mnie ich butelki z oryginalnymi grawerami a ja właśnie chciałam coś innego niż "sklepowy towar". Gościom bardzo przypadła do gustu ta wódeczka smakowo jak i wyglądem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z doświadczenia wiem, ze goście weselni nie są wybredni, więc nie trzeba na siłę kupować drogiego alkoholu skoro może być tańszy, a zabawa będzie równie udana :) pamiętajcie też o innych alkoholach jak wino czy piwo, nie musi być to dużą ilość, ważne bay było jakieś urozmaicenie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U nas głównie wino szło :) taka rodzinna tradycja że my głównie wina pijemy. Fajnych zestaw w dobrej cenie mi się udało zamówić na https://winezja.pl/# i wszyscy byli zadowoleni. Zwłaszcza my bo starczyło, były dobre no i cena atrakcyjna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam parę razy by łam na weselach bezalkoholowych. Takie wesela są coraz bardziej modne. Nawet stają się tak powszechne, że na http://blonews.pl/ napisali o tym artykuł. I gadka o tym, że nie będzie się dobrze bawić jest grubą przesadą, wszystko zależy od tego z kim się bawi. Ja na weselach przyjaciół bawię się zazwyczaj o wiele lepiej niż na weselach kuzynów. I oczywiście alkohol pozwala szybciej przełamać pierwsze lody i kilka granic, ale można się spokojnie bawić bez alkoholu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Trzeba się dobrze czuć we własnym ciele to podstawa. O ile niedoskonałości można zatuszować makijażem albo dobrze dobranymi ubraniami, o tyle w naszej psychice zawsze będą tkwić kompleksy. Wydaje mi się, ze to od nich trzeba zacząć, żeby dobrze wyglądać dla samego siebie.
    • Oj Kraków ma też inne, nieznane i warte zobaczenia miejsca. Zwiedzanie centrum przede wszystkim, ale można zagłębić się dalej co osobiście polecam. Z takich dodatkowych atrakcji to np. Kopiec Krakusa w połączeniu z Krzemionkami. Sam kopiec jest przystosowany dla turystów i mieszkańców Krakowa, ale obok są zupełnie dzikie skałki, bardzo wysokie dlatego trzeba uważać chodząc po tamtym terenie. Przechodząc nieco dalej można wyjść na terenach byłego obozu Płaszów. Zostając jeszcze w temacie, można wybrać się do muzeum Fabryka Schindlera. Polecam również Zakrzówek na Ruczaju, zwłaszcza latem. Huta jest również, bardzo ciekawa i zaskakująca. Fajną atrakcją szczególnie gdyż zwiedza się Kraków z dziećmi jest Ogród Doświadczeń. Naprawdę w Krakowie nie da się nudzić i zobaczyć wszystkiego podczas jednej wycieczki. 
    • Moja siostra miała lampiony, zdecydowanie tańsze, a efekt też był bardzo fajny. Wszystko zależy od tego czy pogoda będzie sprzyjała takim atrakcją. Wydaje mi się, że lampiony lepiej wpisują się w tematykę, chociaż osobiście wolałabym zrezygnować z tego typu dodatkowych "pokazów".
    • Ja parę razy skorzystałam z oczyszczania skóry u kosmetyczki, problem znikał na jakiś czas potem zadziwiająco szybko wracał. Od jakiegoś czasu stosuję czarne mydło, które fajnie oczyszcza cerę i ma też inne właściwości. Jak chcecie coś więcej o tym poczytać to odsyłam was do artykułu http://www.kobiety.pl/uroda/czarne-mydlo-kolejna-moda-czy-tez-skuteczny-kosmetyk  Fajna alternatywa, a mydło można stosować bez ograniczeń. U mnie przyjęło się idealnie.
    • To zależy od wielkości łazienki, tego czy wymieniasz wannę, umywalkę itp i tego jakie płytki chcesz założyć. Nie da się oszacować ogólnej ceny, bo to tak, jakbyś spytała ile kosztuje pomalowanie mieszkania.