• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
agnesel

Czy tapeta to dobry wybór?

18 postów w tym temacie

Trudno chyba z góry powiedzieć, że od razu wszystkie tapety źle wyglądają, bo wcale tak nie jest - to zależy od tapety. Każda jest przecież inna - różne wzory, różne połączenia. Są i takie, których nie odróżnisz przecież od normalnie malowanej ściany. Mylę się?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz tapety są bardzo trwałe - nie ma kiepskiej jakości. I w zasadzie taka tapeta powinna być wystarczająca na wiele sezonów, więc bez przesady. Raczej radzę szukać przez internet - wybór znacznie większy. Z konkretnych marek to np. Dekoori. Nie masz tam ogromnego wyboru tapet, ale wszystkie te, które są, wyglądają bardzo estetycznie. No i masz je od razu pokazane z gotowymi aranżacjami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co w takim razie powiecie na taką tapetę jak niżej? Zastanawiam się czy wzorzyste tapety nie okazują się bardzo szybko nudne, nie zaczynają męczyć nasze oczy. Jak sądzicie? Miałyście jakieś konkretne wzory w swoich mieszkaniach?

1148-geometryczna-tapeta-w-mietowe-romby-modny-kolor-popularna-retro-vintage-zoom-dekoori-pl.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczynam mieć wrażenie, że w przypadku tapet to chyba każdemu podoba się coś całkowicie innego ;-) Tutaj wydaje mi się, że dużym plusem tapety są jasne kolory - tylko zastanawiam się czy sam wzór jest odpowiedni. Wiem, że jednak bardziej odpowiadają wzory pasiaste, a innym całkowicie pomieszane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tylko w przypadku tapet - względem wszystkiego ludzie mają całkiem inny gust, ale to przecież coś całkowicie normalnego. Możesz dyskutować, kłócić się, a i tak ostatecznie największe znaczenie ma to, jaka Wam się najbardziej podoba. Rozwiązania podpowiadane przez inne osoby mają minimalne znaczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale każdemu również docelowo chodzi o uzyskanie fajnego efektu, prawda?

Bo można estetycznie, ciekawie, a jednocześnie bez specjalnego rzucania się w oczy. Same zerknijcie. To chyba już nawet pojawiało się na forum.

1066-tapeta-scienna-w-poziome-szare-pasy-bialo-srebrna-bialo-szara-modna-nowoczesna-zoom-dekoori-pl.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No fotka, którą pokazałam w swoim poprzednim wpisie jest wzorem mega uniwersalnym i uważam, że do większości pomieszczeń może zdecydowanie pasować, ale wiadomo przecież, że to kwestia gustu, całych aranżacji, dopasowanej kolorystyki. Mimo wszystko do mocnej aranżacji może to stosunkowo średnio pasować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi sie bardzo podobają tapety, nadają taki klimat wnętrzu. Jestem po remoncie i zdecydowałam się na tapete w salonie i w sypialni na jednej ścianie, wygląda super.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz