• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
pita

Wątpliwości w sprawie wieczoru kawalerskiego

Nie wie dlaczego, ale zawsze gdy mój facet idzie na wieczór kawalerski, to zawsze mam gdzieś z tyłu głowy - zdrada ;/

A jak to jest u was?

Chyba ciężko mówić o poważnym związku kiedy - każde wyjście tej drugiej strony powoduje stres? Raczej po ślubie nic się nie zmieni - lepiej chyba o tym pogadać z chłopakiem

Myślę, że to nic innego jak tylko kwestia zaufania do swojego partnera i przyszłego męża, wieczór kawalerski nie jest niczym strasznym, wręcz przeciwnie- powinien się jak najbardziej dobrze kojarzyć :) 

Dnia 14.03.2016 o 09:49, pita napisał:

Nie wie dlaczego, ale zawsze gdy mój facet idzie na wieczór kawalerski, to zawsze mam gdzieś z tyłu głowy - zdrada ;/

A jak to jest u was?

haha opinia dokładnie identyczna jak mojej teściowej, dziewczyny spokojnie wieczory kawalerskie to nic strasznego, nikt nie lata po prostytutkach, żeby się w ostatniej chwili na zapas wyszumieć, mój organizował starszy brat, 15 chłopa bez ani jednej kobiety, był meczyk, niezdrowe jedzenie, dobra muza i duuuuużo alkoholu :D

To kwestia zaufania oraz naszego podejścia do tej kwestii, to samo może być w drugą stronę czyli wieczór panieński gdzie również mogą wydarzyć się różne rzeczy.  Nie każdy facet na tego typu wieczorze od razu myśli o zdradzie.

Jak tak patrze to wszystko co sie teraz dzieje na swiecie .. to tez czasami mam obawy o to czy moj narzeczony mnie nie zdradzi. Juz nawet nie chodzi o kwestie opisane w tym temacie. Nie chodzi takze o zdrade bo to slowo ma rozmaite znaczenia .. a rodzajow zdrady aktualnie psychologowie wyliczaja kilka. To juz nie musisz dojsc do jakiegos kontaktu fizycznego z druga kobieta .. wystarczy chociazby zdrada emocjonalna ktora czesto ma miejsce dajmy na to w miejscu pracy. Wiecie, jakies wspolne spotkanie z kolezanka wystarczy bym miala juz jakie podejrzenia. Tez tak macie? Ogolnie to caly temat jest dosc szeroko opisany przez specjalistow w jednym z artykulow - https://www.sensity.pl/zdrada/ Polecam zrobic sobie dobra kawe przed lektura bo jest co czytac.

swego czasu mialam podobne podejscie, czemu moj facet ma sie gapic na inne baby, a jak mnie zdradzi? a jak beda się o niego obcierac? i wiesz co.. wyluzowalam.. kawalerski jest dla ana mlodego i to on jest najwazniejszy, na nim skupia sie striptizerka. ostatnio moj maz byl na kawalerskim brata w Warszawie w klubie New Orleans https://neworleans.pl/ nie bylo go caly weekend. Klub mega ekskluzywny, elegancki i dyskretny. Wymawili i upili sie za wszystkie czasy. Ja bylam na panienskim i tez bylo fajnie. Trzeba troche wyluzowac i cieszyc sie zyciem