• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
aga27

ile na wesele?

Mam pytanie. W kwietniu i maju mam dwa wesela. Problem w tym ze ostatnie wesele na jakim byłam bylo ponad 5lat temu. Więc nie wiem ile teraz mam dac w kopertach. Jedno wesele mam u znajomych drugie w rodzinie i nie chce żeby ktoś był pokrzywdzony. Niestety swoje wesele mam po ich i dopiero wtedy się zorientuje ile się daje na ślub. Pomóżcie mi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem zależy to ile się daje na wesele to zależy kim są dla nas Młodzi przede wszystkim. Dalszym znajomym dałabym mniej ale już bliższym, czy rodzinie to nie ma co oszczędzać;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już bardzo indywidualna kwestia i ciężko jest z góry powiedzieć ile masz dać w kopercie, zrobisz to wg własnego uznania oraz finansów na tyle na ile możesz. Przyjmuje się zasadę aby przynajmniej młodym zwróciło się za miejsce za Ciebie oraz osobę towarzyszącą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja także dawałam w zależności od tego jak bliska była mi ta osoba. Ale nigdy nie mniej niż właśnie za miejsce + jakaś niewielka nadwyżka. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ma odgórnie ustalonego cennika tego ile pieniędzy trzeba dać na ślub w kopercie. Każdy daje tyle ile uzna za stosowne oraz na ile go stać. Czasami lepszym pomysłem oprócz koperty są inne rzeczy na prezent :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz