• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
zakochaniaa

Jak dbacie o zęby

Ja mam skłonności do paradontozy. Jest to groźna choroba bo odsłaniają się szyjki zębowe i przez to może dojść do uszkodzenia zęba. Jeśli nieodpowiednio dba się o ząbki to można je stracić do czego na pewno nie chciałam doprowadzić....Z problemem można walczyć odpowiednimi pastami do zebów. Jest na przykład bardzo dobra pasta Sulphodent, która osłania zeby oraz zapobiega odkładaniu się kamienia nazębnego, który jest najpopularniejszym powodem powstawania paradontozy...

Zerknij sobie na stronę:

http://sulphur.com.pl/problem/choroby-przyzebia-paradontoza/

Możesz sobie na niej o tym poczytac.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiadomo, że najlepsze efekty przynosi regularna higiena, dbałość od najmłodszych lat. Ja nie przepadam za pastami z fluorem, bo strasznie wysuszają usta, natrafiłam ostatnią na taką smakową coca-colową pastę dla dzieci i muszę powiedzieć, że bardzo fajna sprawa! Dzieciakom bardzo pasuje, lubią myć zęby i mają już wypracowany dobry nawyk. Warto uczyć od samego początku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio byłam u dentysty i dentysta kazał mi zmienić szczoteczkę na elektryczną (podobno lepiej czyszczą zeby) dodatkowo mówił, aby patrzeć na skład i wybierać pasty z fluorem, ale ja czytałam tu http://obk.pl/fluor-nie-tylko-dla-dobra-zebow/ że z fluorem można przesadzić dlatego zrezygnowałam z płynów do płukania jamy ustnej bo nie chciałam przesadzić z ilością tego fluoru ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja do dentysty staram się chodzić regularnie. Jedyny większy zabieg jaki miałam to usuwanie ósemki i robiłam go w Aldent w Lublinie www.aldent.lublin.pl Bardzo polecam tę klinikę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz