• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
majek

Wykładzina do biura - dobry pomysł?

Pracujemy na co dzień w biurze rachunkowy. Obecnie mamy parkiet, ale zużywa się w szybkim tempie, powstają szczeliny i jest bardzo głośny. Zastanawiamy się nad wymianą na wykładzinę. Powierzchnia to 70 m kw. Pytanie czy to zda egzamin w praktyce? Czy taką wykładzinę trudno utrzymać w należytej czystości?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykladzina to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż parkiet. Oraz obecnie najczęściej stosowane w biurach. Również mamy wykładzinę. Jest Obecnie wiele rodzajów wykładzin na rynku. Polecam zdecydować sie na wykładzinę, która jest wykonana ze specjalnego materiału , odpornego na ścieranie.Dobrym rozwiązaniem są również płytki wykładzinowe. Jest to jedna z wariacji na temat wykładziny. Polecam zajrzeć sobie na stronę:

http://nonameoffice.pl/83-podlogi-i-wykladziny-biuroweo

Jest to firma w jakiej jakiś czas temu zamawiałam wykładzinę do swojej firmy. Możesz zapoznać się z oferą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Mam takie samo zdanie jak poprzednik. Po co tracić czas na bieganie po sklepach jak można towar zamówić z domu? I to praktycznie każdą rzecz, nawet buty https://butymodne.pl/trampki-meskie-c251128.html . Wystarczy dobrze zmierzyć stopę  i będzie wiadomo jaki rozmiar wybrać. Przesyłka w ciągu kilku dni w domu będzie
  • Proponowałabym coś profesjonalnego do gastronomii https://www.gastropuls.pl/miksery-planetarne/mikser-planetarny-10-l-revolution-229279 Ten zaawansowany robot posiada wiele funkcji i ma bardzo bogate wyposażenie. Jego sercem jest mocny silnik o dużej mocy Płynna regulacja prędkości oraz funkcja PULSE pozwala dopasować tempo pracy do kulinarnych potrzeb. Poza tym ma możliwosć dopasowania wielu przystawek, tak wiec moze pełnić bardzo wiele funkcji. Częśto jest wykorzystywany profesjonalnie w gastronomii. 
  • Szukam porządnego miksera planetarnego do niewielkiej kawiarni.  Jakie modele polecicie? 
  • Jest to jedynie tradycja. Nie jest to obowiązek. Moim zdaniem jednak jest to bardzo piękny zwyczaj. Rodzice kupują młodym obraz, który potem jest poświęcony i który można powiesić na ścianie w domu. Treść obrazu jest kwestią wyboru. Może być to na przykład obraz Jezusa.  Albo świętej rodziny , ostatniej wieczerzy, czy matki boskiej. Zorientuje się tutaj https://www.meritohurt.pl/ Jest to sklep z dewocjonaliami, w ktorym znajdziesz wiele świętych obrazów. 
  • Ciekawa jestem czy mieliście u siebie święty obraz na swoim ślubie. Czy obowiązkowo trzeba go mieć?