• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
jula

koszulki na wieczór panieński

Myślę, że możecie po prostu same zaprojektować odpowiednie koszulki. Gdy ja organizowałam wieczór panieński przyjaciółce to jakoś żaden gotowy wzór mnie nie przekonywał. Dlatego zdecydowałam się na koszulki na zamówienie i zamówiłam takie w sklepie http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-bluze-z-wlasnym-nadrukiem.html

Ponieważ każda się na wieczór zrzuciła nie było problemu z pieniędzmi. Zresztą takie koszulki nie są drogie. Każda dostała jedną ze swoim imieniem i ładną grafiką.

Naprawdę polecam takie rozwiązanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Organizuję koleżance wieczór panieński, nie wiecie, gdzie mogę znaleźć jakieś fajne koszulki?

Szukaj w internecie. Tam jest największy wybór.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Wszelkie ogłoszenia dotyczące organizacji wesele, różnego typu usług możecie znaleźć tutaj https://www.kaliszak.pl/slub-wesele-kalisz . Tam znajdziecie świetne zespoły, kamerzystów, pojazdy na ślub, dekoracje, jak i wiele, wiele innych ofert. Warto sobie przejrzeć.
  • A za zaproszeniami możecie rozglądnąć się chociażby tutaj https://farrowdesign.pl . Sama już dwa razy robiłam tam zakupy i jestem oczywiście w pełni zadowolona. Szybka realizacja, wysyłka, zaproszenia na chrzest bardzo ładne i wykonane  z wysoką jakością drugu na dobrym materiale.
  • Finanse to szeroki temat, ale zdaje mi się, że każdy powinien mieć choćby podstawy wiedzy ekonomicznej, bo zarządzanie budżetem domowym jest równie trudne, co zarządzanie budżetem firmy, a wiele osób choć wie, że to drugie to podstawa, zapomina o tym pierwszym.
  • Jak dla mnie powinna być to podstawa. Sama ubezpieczenie ma i jest ono doliczane do czynszu.
  • Jak dla mnie najwięcej informacji uzyskałoby się idąc do lekarza.