• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Aria

jak czesto badać ciśnienie w ciąży?

Jezeli podczas wizyt kontrolnych wartości RR masz w normie - nie musisz czesciej badać. jeżeli choć odrobine jest za wysokie badaj najlepiej codziennie. Gdyby zaczęła Cię boleć głowa u podstawy czaszki - pokaż się szybko lekarzowi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli nic sie nie dzieje to wystarczy ze badaja pod czas wizyt kontrolnych. jak jest cos nie tak to lekarz zazwyczaj zaleca kontrolowanie w domu tak do 3 razy. moze tez wysłac cie do szpitala na obserwacje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ciśnienie podczas ciąży badałam bardzo często, ponieważ niestety towarzyszyły mi zawroty głowy i takie właśnie było zalecenie lekarza. Nie wiem, czy wiecie, ale zawroty głowy na początku ciąży ustępują w pierwszym trymetrze ciąży. Natomiast właśnie pod żadnym pozorem nie powinny być bagatelizowane. Na stronie w artykule https://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/ciaza/zdrowie/zawroty-glowy-w-ciazy/ możecie przeczytać znacznie więcej na ten temat, a także dowiedzieć się, w jaki sposób zapobiegać takim zawrotom głowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz