• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Klomuch

Erotyczny prezent na święta

18 postów w tym temacie

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Jesli Ci się takie sukienki podobają to kupuj. Sama mam kilka sukienek hiszpanek i nosze je na co dzień na badziej niezobowiązujace spotkania, jak dla mnie są wygodne bo przewiewne i lekkie. Lato w tym roku jest gorące, tak wiec jest to ciuszek, który nakładam na siebie najczęściej Zerknij sobie jeszcze do Answear: https://answear.com/p/sukienki-hiszpanki-1935-t.html W sklepie aktualnie mają promocje na wiele firmowych modeli i moze coś dla siebie znajdziesz.  Sukienki takie są modne już od dwóch dobrych sezonów tak wiec nie wydaje mi sie aby miały wyjśc z mody za rok....
    • Nosicie? Zastanawiam się czy kupić bo widziałam promocje ale nie wiem czy będą modne w przyszłym sezonie
    • No fajne takie wesele, mam zamiar  takie dość podobne zorganizować, trochę boho ale  długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej sali, dopiero w Lemanach Albizję wyczaiłam, to tam gdzie ostatnio bawiliśmy na się na Sylwestra, bardzo fajne miejsce
    • Witam, Poszukuje wolnej sali na wesele w terminie 31.12.2018. Wesele chcemy zorganizować na 100- 150 osób.  Z góry dziękujemy za odpowiedź :-) 
    • Pewnie w sklepach z dewocjonaliami. chociaż podejrzewam ze nie będą mieli takiego dużego wyboru. Polecam szukać ogólnie w miejscach takich jak: sklepy z dekoracjami olx allegro Ewentualnie zerknij sobie do sklepów internetowych : https://www.meritohurt.pl/obrazy-swiete/jezus-milosierny.html Piekne obrazy mają  w tym sklepie. Daję tutaj jedynie przykład ( na stronie znajdziesz obrazy przedstawiajace również samą Matkę Boską albo Świętą Rodzinę).