• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
Rybbsia

Pomysł na oświadczyny

Hej! Słyszałam ostatnio, że w Warszawie jest możliwość przeżycia nietypowych oświadczyn np. w balonie. Chciałabym się dowiedzieć jakie są koszta i kto to organizujecie? Wiecie coś o tym? Bo z chęcią mojemu bym to podrzuciła przypadkiem :D

Mój kumpel ostatnio oświadczył się swojej dziewczynie na wieżyczce w manufakturze łódzkiej. Zrobił wydarzenie na fb, ludzie mieli przyjść i zapalić czerwony ekran na telefonie. Przyjaciele, znajomi, mnóstwo osób... Wieczór - oni stali na tej wieży, oświadczył się, kiedy wstał i ona się ogarnęła to właśnie zebrani włączyli telefony, przyszli przyjaciele i złożyli gratulacje - fajna akcja, a laska lubi takie klimaty ;)

W sumie każdy z tych pomysłów jest fajny, pod warunkiem iż będzie Twój autorski oraz że zadbasz o odpowiedni, nastrojowy klimat. Pytanie czy Twoja przyszła narzeczona oczekuje czegoś spektakularnego pod publiczkę czy też raczej coś od serca i zupełnie szczerego? Dobrze przemyśl tą kwestię. 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Może nie sama sala, ale jak najbardziej polecam Zamek w Gutowie. Może akurat ktoś się skusi na takie rozwiązanie: https://www.glamour-studio.pl/wesele-w-gutowie/ tutaj już sporo o tym pisano i myślę, że jeśli ktoś szuka naprawdę atrakcyjnego rozwiązania, to właśnie je znalazł  Zawsze to coś innego, niż oklepane sale weselne, a i jaka piękna pamiątka później z tego powstaje! 
    • Aktualnie panuja rozne trendy odnosnie tego czy na wesele wybrac DJa czy moze zespol weselny. Mozna na tym przykladzie zobaczyc w pewnym sensie roznice pokolen oraz wartosci jakimi sie kieruja. W wiekszych miastach gdzie kluby mozemy znalezc praktycznie na kazdym kroku nikogo nie zdziwi DJ, wlasciwie bez niego nie bedzie mozna mowic o udanej imprezie. Z drugiej strony w mniejszych miastach czy tez na wsiach ludzie beda sobie bardziej cenili wystep zespolu z prawdziwego zdarzenia. Muzyka grana na zywo daje specyficznego klimatu bardzo pasujacego do takich okolicznosci jak mniejsza sala gdzies na uboczu. O wynajecie dobrej kapeli trzeba sie zatroszczyc na samym poczatku naszych przygotowac do slubu. Wlasciwie to powinno miec miejsce jeszcze przed wynajeciem samej sali bo nie wiadomo jak z terminami u tych bardziej rozchwytywanych muzykow Dobrze jest tez przekonac sie jak dana kapela wypada na zywo oraz jakimi instrumentami dysponuje. Nie bierzmy pierwszej z brzegu oferty, przekonajmy sie co jest dostepne na lokalnym rynku korzystajac z wyszkukiwarek typu - https://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzyczna,51/zespoly-weselne,52/radom/ Bedziemy wtedy mieli lepsze rozeznanie czego sie wlasciwie spodziewac w danej cenie.
    • W Internecie kupuję głównie elektronikę, książki i różne gadżety. Jest dużo taniej.
    • Kolor ścian na zdjęciu bardzo mi się podoba- dodaje świeżości i subtelności wnętrzu.Meble też super.