• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
  • Możesz dodać wiadomość do zgłoszenia (opcjonalnie).

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ładowanie
  • FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Polecicie jakies sklepy w Radomiu w których kupujecie ubrania dla dzieci? Mogą byc ewentualnie sklepy internetowe....
    • Mogę zaproponować portal filmowanie-wesel.pl - tam zerkniesz sobie na różne oferty z Twojej okolicy. Fajne jest w tym to, że wszystko jest w jednym miejscu i nie trzeba przeglądać setek stron. Można porównać oferty, portfolio i z całej bazy wybrać to, co nas najbardziej zainteresuje. Koniecznie zerknij.
    • Hej! A może zamieść to ogłoszenie na stronie czymdoslubu.pl Oczywiście możesz zrobić to za darmo. Strona jest bardzo popularna i mnóstwo osób każdego dnia ją odwiedza. Myślę, że i tak możesz znaleźć klientów. Zerknij sobie na wszystkie warunki.
    • Trzeba uważać na szkiełka do zegarków i to na nie powinniśmy na początku zwracać uwagę. Cena zegarka jest również od tego zależna. Wiedzieliście o tym. Im szkiełko grubsze i wykonane z lepszego materiału, tym po prostu zegarek posłuży nam na dłużej.
    • ja osobiście polecam oświetlenie na wesele, fajny klimat, u mnie będzie na fioletowo . Oświetlać będzie Pan Łukasz, który też jest DJ'em. Jeśli ktoś zainteresowany podaję nr tel. 537 086 932, ma też świecący napis LOVE, też fajnie wygląda na sesji zdjęciowej.