• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
figaro3

Kredyt na ślub przez Internet

Zależy ile chciałabyś pożyczyć. Ostatnio brałam kredyt w rajfajzenie, on jest do 10 tys. max, ale ja brałam 5 i musiałam pokazać tylko dowód. Kredyty przez internet jakoś do mnie nie przemawiają:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na latwykredyt.pl dostaniemy do 3tys zł w 15min. W sam raz na suknię ślubną ;) Jasne zasady i bez ukrytych kosztów, całość można spłacić przed terminem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie wlasnie brakowało całkiem nie wiele jak patrzeć na całe koszty wesela, bo te wyszło mnie troszkę ponad 40 000. Masakra jak na jeden dzień imprezy co nie :D Mi zabrakło 10 000 złotych, te otrzymałam od firmy https://mikrorata.pl/pozyczki-on-line/ Prosiłam gości o gotówkę w prezencie więc udało mi się pokryć koszty pożyczki z prezentów

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zasadzie to każdy bank na dzień dzisiejszy jest w stanie udzielić kredytu przez internet. Jednak dobrze sprawdźcie sobie oprocentowanie i warunki kredytu Musicie równeiż wiedziećze bank będzie wymagał najprawdopodobniej zdolności kredytowej. Bez udokumentowania zarobków nie udzieli Wam kredytu.

Jeśli chcielibyście wziąć pożyczkę w firmie prywatnej to odsyłam do tego porównania:

http://twojapierwszachwilowka.pl/ - jest tutaj zestawienie firm prywatnych, które udzielają właśnie takich pożyczek. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Mogę zaproponować portal filmowanie-wesel.pl - tam zerkniesz sobie na różne oferty z Twojej okolicy. Fajne jest w tym to, że wszystko jest w jednym miejscu i nie trzeba przeglądać setek stron. Można porównać oferty, portfolio i z całej bazy wybrać to, co nas najbardziej zainteresuje. Koniecznie zerknij.
    • Hej! A może zamieść to ogłoszenie na stronie czymdoslubu.pl Oczywiście możesz zrobić to za darmo. Strona jest bardzo popularna i mnóstwo osób każdego dnia ją odwiedza. Myślę, że i tak możesz znaleźć klientów. Zerknij sobie na wszystkie warunki.
    • Trzeba uważać na szkiełka do zegarków i to na nie powinniśmy na początku zwracać uwagę. Cena zegarka jest również od tego zależna. Wiedzieliście o tym. Im szkiełko grubsze i wykonane z lepszego materiału, tym po prostu zegarek posłuży nam na dłużej.
    • ja osobiście polecam oświetlenie na wesele, fajny klimat, u mnie będzie na fioletowo . Oświetlać będzie Pan Łukasz, który też jest DJ'em. Jeśli ktoś zainteresowany podaję nr tel. 537 086 932, ma też świecący napis LOVE, też fajnie wygląda na sesji zdjęciowej.                    
    • Polecam DJ Łukasza, bardzo sympatyczny i kompleksowo zajmie się całą oprawą wesela, poprowadzi wszystko od początku do końca. podaję tel. 537 086 932