• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
zakochaniaa

Jaki fotelik samochodowy

Cześc. Szukam obecnie praktycznego oraz wygodnego fotelika samochodeowego dla małego dziecka. Co możecie polecić?

Jeśli szukasz czegoś dla noworodka to sprawdzi się ten fotelik:

marcello-mr01-jasny-bez.jpg

Jesli czegoś dla starszego to proponuję zainwestować w fotelik sportivo:

-sportivo-beige-black.jpg

Zresztą zerknij sobie tutaj:

http://tiktak.com.pl/12-foteliki-samochodowe

W sklepie obecnie masz foteliki w bardzo przystepnych cenach tak wiec na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla swojego maluszka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam fotelik maxi cosi. Jestem zadowolona z niego. Do tego mam bazę samochodową więc tylko wpinam fotelik i już się nie bawię z pasami za każdym razem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybór fotelika nie może być przypadkowy, powinien być bezpieczny i solidny. Ja mam Adamex Carlo, marka jest polska, oni co roku oferują nowości, ciągle udoskonalają swoje produkty, dorzucają też sporo akcesoriów w zestawie do wózka. Moim zdaniem nasze polskie firmy są godne uwagi, nie ma sensu przepłacać, poza tym zawsze w razie czego serwis jest na miejscu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fotelik Babysafe Basset jest uniwersalnym nosidełkiem, które można zamontować na pasy, a po dokupieniu bazy isofix także bezpośrednio na bazę. Wśród nosidełek najpopularniejsze są te, które z łatwością można zamontować na wózkach nie trzeba wtedy zabierać dziecka z fotelika można go przenieść razem z nosidełkiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz