• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
SadKrak

Szukam metody reklamy firmy

Kalendarz to wcale nie głupi pomysł. Jeśli tylko dysponujesz środkami to myślę, że warto. Poza tym uważam, że reklama w formie gadżetu jest bardziej zauważalna. Obecnie jest wiele sklepów gdzie można zakupić firmowe upominki. http://www.topgadzety.com.pl/ mają szeroką ofertę. Polecam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalendarz, reklama wielkoformatowa czy strona www - to wszystko jest potrzebne, nie da się chyba pominąć czegoś z tych rzeczy jeśli myślimy o takim biznesie na poważnie. Oczywiście dużo też zależy od tego w jakiej branży działamy (?) mogę sobie wyobrazić że nie wszystkie formy się nadają, ale w tej chwili ciężko byłoby mi wskazać przykład. Kwestia ile masz na ten cel przeznaczonych środków, do jakiej grupy docelowej "uderzasz" i tak dalej. Osobiście uważam, że nie ma sensu się ograniczać, nawet jeśli środki są nie tak duże jak byśmy chcieli bo dzisiaj mamy o wiele więcej możliwości, zarówno w realu jak i świecie wirtualnym. Przykład pierwszy z brzegu: https://blog.nazwa.pl/jak-wykorzystac-nawet-6-darmowych-domen-od-nazwa-pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie myślałeś może o współpracy z jakąś agencją interaktywną? Coś jak ta: https://icube.pl/

Osobiście z nimi współpracuję od dłuższego czasu i to Oni doradzają mi w jakie obszary marketingu powinniśmy 'uderzyć', a następnie to wykonują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz nowością jest usługa SMS Premium. Nie wiem czy miałaś okazję o tym słyszeć? Jeśli nie, to koniecznie musisz zerknąć sobie na stronę cashbill.pl/sms. Informacje tam zawarte na pewno bardzo Cię zainteresują. Nie ukrywam, że sama się nad tym zastanawiam, ale na początek są troszkę ważniejsze sprawy. Daj znać, co o tym myślisz i koniecznie opowiedz, jeśli zaczniesz korzystać, bo na pewno dużo osób jest zainteresowanych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpowiednia reklama może znacząco wpłynąć na rozpoznawalność Waszej firmy oraz jej pozycję na rynku. Żeby jeszcze bardziej rozwinąć biznes warto wziąć pod uwagę fuzje firm ( http://www.glc.pl/fuzje-i-przejecia/http://www.glc.pl/fuzje-i-przejecia/). Jest to zabieg, który w szybki sposób pozwala rozbudować działalność i zasięg przedsiębiorstwa, łącząc je z innym, również dobrze prosperującym i znanym przedsiębiorstwem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat jest o reklamie, więc z to co piszesz niewiele ma z tym wspólnego, choć owszem może pomóc w rozpoznawalności. Co do samego tematu trzeba pamiętać, że form reklamy jest wiele, nawet jeżeli chodzi o marketing internetowy - nie ma jednej sprawdzonej metody! Popularny jest teraz content marketing (więcej o nim: https://bizzit.eu/co-warto-wiedziec-o-content-marketingu/), czyli marketing treści, który skupia się na tym, by swoją treścią strony internetowe były odpowiedzią na poszukiwania klientów. Im lepsza i bardziej wartościowa treść, tym lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Mam takie samo zdanie jak poprzednik. Po co tracić czas na bieganie po sklepach jak można towar zamówić z domu? I to praktycznie każdą rzecz, nawet buty https://butymodne.pl/trampki-meskie-c251128.html . Wystarczy dobrze zmierzyć stopę  i będzie wiadomo jaki rozmiar wybrać. Przesyłka w ciągu kilku dni w domu będzie
  • Proponowałabym coś profesjonalnego do gastronomii https://www.gastropuls.pl/miksery-planetarne/mikser-planetarny-10-l-revolution-229279 Ten zaawansowany robot posiada wiele funkcji i ma bardzo bogate wyposażenie. Jego sercem jest mocny silnik o dużej mocy Płynna regulacja prędkości oraz funkcja PULSE pozwala dopasować tempo pracy do kulinarnych potrzeb. Poza tym ma możliwosć dopasowania wielu przystawek, tak wiec moze pełnić bardzo wiele funkcji. Częśto jest wykorzystywany profesjonalnie w gastronomii. 
  • Szukam porządnego miksera planetarnego do niewielkiej kawiarni.  Jakie modele polecicie? 
  • Jest to jedynie tradycja. Nie jest to obowiązek. Moim zdaniem jednak jest to bardzo piękny zwyczaj. Rodzice kupują młodym obraz, który potem jest poświęcony i który można powiesić na ścianie w domu. Treść obrazu jest kwestią wyboru. Może być to na przykład obraz Jezusa.  Albo świętej rodziny , ostatniej wieczerzy, czy matki boskiej. Zorientuje się tutaj https://www.meritohurt.pl/ Jest to sklep z dewocjonaliami, w ktorym znajdziesz wiele świętych obrazów. 
  • Ciekawa jestem czy mieliście u siebie święty obraz na swoim ślubie. Czy obowiązkowo trzeba go mieć?