• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
zakochaniaa

Co na problemy z erekcją

16 postów w tym temacie

Cześć. Nie wiem co się dzieje ale mój mąż od jakiegoś czasu ma duże problemy z erekcją. Zastanawiam się już czy to nie moja wina. Czy może nie być tak ,że ja mu sie nie podobam? :(

On oczywiśćie każdą rozmowę zbywa, nie chce o tym rozmawiać. Uprawiamy seks coraz rzadziej bo zarówno on jak i ja jesteśmy poddenerwowani. Co robić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozmowa na pewno jest bardzo ważna ale wydaje mi sie,że akurat z tym specjalistą to trochę się zagalopowałaś. Człowiek to nie maszyna.Ma lepsze oraz gorsze momenty w życiu.Wydaje mi się,że warto będdzie dopytać się meża czy ma jakieś problemy. Na przykład w pracy.Stres moze mieć bardzo duży wpływ na życie intymne.

Czy stosowaliście może jakieś wspomagacze? Jest wiele ziołowych środków , które mogłyby pomóc ( na przykład goman).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak. Właśnie o ten chodzi. Nie ma żadnych skutków ubocznych bo są to ziołowe składniki. Mój mąż równeiż jakiś czas temu miał trudny okres i ten środek został mu polecony przez lekarza . Jako właściwie ostatni przystanek przed viagrą.Bierze się go jakieś 2 godziny przed stosunkiem ale potem nie ma już problemu z osiągnięciem erekcji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zastanawiam się już czy to nie moja wina. Czy może nie być tak ,że ja mu sie nie podobam?
Proszę Cię kochana :) Prędzej to z nim jest problem i nie chodzi mi o to że jest z nim coś nie tak tylko po prostu jest zmęczony lub spadło mu libido itp. Czyli takie kwestie które nie są zależne od niego ani od Ciebie ale możesz na to wpłynąć. Kupcie sobie http://sexelixir.pl. Ja to dodawałam mężowi do herbaty i nawet nic o tym nie wiedział :P a co najważniejsze pomogło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście najlepiej iść do specjalisty, choć jestem zdania, że w związku trzeba rozmawiać na każdy temat - tym bardziej tego rodzaju. Może w Waszym przypadku mogłyby pomóc też rzeczy tego typu http://www.rossmann.pl/Produkt/Durex-Play-zel-intymny-dla-naturalnie-intensywnych-doznan-Real-Feel-50-ml,354932,4450,6370 Może problemem jest rutyna w tej swerze Waszego życia? Osobiście uważam, że jest to jeden z ważniejszych aspektów pożycia (nie tylko) małżeńskiego i zaniedbywanie go nie przynosi niczego dobrego. Na pewno wizyta u lekarza nie zaszkodzi, ale warto pomyśleć nad tematem w nieco szerszej perspektywie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyczyn może być wiele. Może po prostu czymś się stresuje lub jest zmęczony. U mojego męża własnie tak wpływało na erekcję zmęczenie oraz zmiana pracy... Jak jucz ogarnął nową robotę i zaczął się wysypiać sytuacja wróciła do normy ;) Poczytaj sobie jeszcze o tym tu http://obk.pl/problemy-z-erekcja-skad-sie-biora-i-jak-sobie-z-nimi-poradzic/ jesli postawicie już na jakieś tabletki to najważniejsze aby były one na naturalnych składnikach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz