• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
aga27

kamerzysta czy fotograf

29 postów w tym temacie

Gdy trzeba już wybrać, to zdecydowanie fotograf. Na początku mieliśmy korzystać tylko z usług fotografa, ale rodzina zachęciła nas do filmu. Nie żałujemy. Im więcej ślubnych pamiątek tym lepiej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można spokojnie połączyć kamerzystę i fotografa, niemal każdy oferuje takie usługi z tym że wiadomo- są to niemal dwukrotnie wyższe koszty, wiec musimy się dokładnie zastanowić zanim podejmiemy ostateczną decyzję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej do takich spraw miec jakiegos znajomego. U mnie na slubie wszystko filmowal kolega .. przez co udalo sie sporo na tym wszystkim zaoszczedzic. Ogolnie to ceny sa bardzo rozbiezne .. zalezy w jakim regionie mieszkasz - tak zaplacisz. Zawsze warto szukac jak najlepszych ofert.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gorąco polecam zamówić fotobudkę na wesele. Jest to w kategorii fotografia oczywiście, ale spełnia zupełnie inną rolę. Fotograf jest duchem, nie uczestniczy w imprezie i tylko ją uwiecznia. Fotobudka z kolei jest atrakcją dla wszystkich (szczególnie dzieci) i daje ludziom swobodę zachowywania się infantylnie  :lol: Jeżeli macie jakieś wątpliwości, to nic dziwnego, ja też miałam. Ale jak mnie koleżanka namówiła i na swoim weselu miałam taką budkę... było cudownie. Zdjęcia naprawdę bomba, jakości HD i nie takie typowe, tylko takie z... pazurem, krztą dzieciennej radości! Polecam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobry fotograf to podstawa, foto-album możesz zabrać wszędzie i pokazać każdemu, zdjęciami podzielić się na portalach itp. a film komu będzie się chciało oglądać któryś raz z kolei?? Chyba że będzie wyjątkowo dobry a zdjęcia zawsze się miło ogląda... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie fotograf to absolutne minimum. Gdy już zakupicie albumy fotograficzne i umieścicie w nich wywołane zdjęcia zyskacie cudowną pamiątkę. Do zdjęć wraca się znacznie częściej niż do filmu ze ślubu. My akurat decydujemy się na jedno i drugie, ale głównie dlatego, że trafiliśmy na dobrą okazję cenową na ofertę łączącą zdjęcia z filmem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdecydowanie fotograf. Po co komu 4 godzinne nagranie swojego wesela? Obejrzy się to raz! Lepiej zainwestować w piękne zdjęcia, które będą lepszym wspomnieniem niż dziwne ujęcia ludzi, którzy czują się niekomfortowo gdy ktoś nagrywa ich podczas zabawy. Warto jedynie pomyśleć nad teledyskiem ślubnym, który będzie miał piękne ujęcia pary młodej i jakieś najlepsze fragmenty z wesela, i takie podsumowanie wieczoru wystarczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli tylko jest możliwość, to zdecydowałabym się na obie te opcje, ale to tak naprawdę zależy od budżetu. Możesz np. znaleźć firmę, która oferuje 2w1: kamerzystę i fotografa i zawsze wychodzi to o wiele taniej. Po wszystkie szczegóły zaprasza na stronę filmowanie-wesel.pl - strona z różnymi ofertami i każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiecie moze czy jest teraz duzy popyt na tego typu uslugi? W mojej okolicy to szczerze powiedziawszy co raz mniej osob robi wesela. Pytam poniewaz bede w najblizszym czasie robila kurs fotograficzny i dobrze byloby sprzedac za rozsadne pieniadze moje umiejetnosci. Jeszcze mam takie pytanie techniczne, moze ktos bedzie w stanie mi pomoc. Bede potrzebowala dokupic lampe blyskowa bardziej profesjonalna. Duzy wybor udalo mi sie znalezc w tym sklepie - https://fripers.pl/c/lampy-blyskowe/ Czym kierowac sie przy wyborze? Zalezy mi na jak najlepszym stosunku ceny do jakosci. Jakos nie lubie przeplaca za marketing jakiejs tam firmy dlatego prosze o rekomendacje wlasnie po tym kontem. Dzieki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem wesele jest tylko raz w życiu, więc lepiej wybrać zarówno fotografa jak i kamerzystę, aby potem nie żałować.  Ja sama myślę o kamerzyście na własnym weselu. Polecano mi aby przejrzeć oferty na http://www.filmy-wesele.pl/ ponieważ to baza usługodawców. Ktoś z was korzystał z tej strony?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Każdy, kto wybiera konto osobiste, nie chce ponosić zbyt dużych kosztów wynikających z jego posiadania. Zreztą nie ma sensu bo jest wiele banków, ktore dają możliwość prowadzenia u nich darmowegogo konta. Aby uniknąć niemiłych niespodzianek związanych z tym tematem, warto przed wyborem właściwego konta osobistego przeanalizować ten parametr w dostępnych na rynku ofertach. I w tym pomocne mogą byc takie porównania kont osobistych: https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/ Zestawienie to jest regularnie aktualizowane i mozesz sobie zobaczyć jakie banki mają na konta najlepsze promocje. 
    • Dziewczyny szukam aktualnie jakiegoś dobrego konta osobistego. W jakim banku warto jest je założyć? 
    • Z tego co wiem to nie....  Jesli chciałabyś wybrac się na tego typu zabieg, polecam zapisanie się do tej kliniki w Katowicach https://klinikamagnuccy.pl/labioplastyka/ Czasami zamiast zabiegu warto jest zdecydować się na podanie kwasu hialuronowego.....  Podanie kwasu hialuronowego, przywraca wargom prawidłowe proporcje, zabieg jest bardzo krótki i bezbolesny. Lekarz wykonuje niewielkie nakłucia w newralgicznych miejscach i podaje tam preparat. W ten sposób przywraca się wargom sromowym ich dawny kształt i jędrność. Jesli chodzi o zmniejszenie to zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. 
    • Aktualnie jest to jeden z lepszych zabegów modelujących ciało! Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Dzięki temu moza uzyskać o wiele lepsze efekty niż w przypadku ćwiczeń czy tym bardziej kremów. Sama chodziłam na zabieg do tej kliniki: https://cliniqmed.pl/oferta/kosmetologia-estetyczna/icoone-laser/ Osobiscie jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu
    • Orientujecie się czy taki zabieg jest przeprowadzany w Radomiu?