• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
aga27

kamerzysta czy fotograf

29 postów w tym temacie

hej mam pytanie:) czy wy bierzecie fotografa i kamerzyste czy tylko jedno tzn fotograf albo kamerzyste? ostatnio kilka osób mówilo ze nie mieli kamerzysty ale samego fotografa. zastanawiam sie nad opcja sam fotograf? co o tym myslicie?? czy wy spotkaliscie sie z czyms takim??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że same zdjęcia mają swój urok ale po jakimś czasie możecie stwierdzić, że fajnie by była znów usłyszeć jak sobie przysięgaliście i tym momencie zdjęcia tego nie oddadzą ale oczywiście decyzja należy do was. Oczywiście są takie pary które mają samego fotografa lub kamerzystę ale najczęściej jest i to i to.

Pozdrawiam

Marcin

EwelFilm LTD

519124681

biuro@ewelfilm.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. To w dziwnych firmach szukaliście skoro taka cena u mnie za pakiet video&foto możecie zapłacić od 2 do 3 tyś z fotoksiążką oraz zdjęciem z sesji przed ślubnej na płótnie. Nośnik końcowy filmu to DVD oraz Blu-ray.

A sam film na 2016 rok to cena od 1300zł i przy jednej kamerze jest kwota końcowa poniżej 2 tyś

Pozdrawiam

Marcin

EwelFilm Ltd

519124681

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Akurat kwota za usługę nie zawsze idzie w parze z jakością. Jest dużo firm high endowych za których usługi zapłacisz grubo ponad 5-6 tys,a niektóre nie biorą nawet 1/3 tej ceny. Proponowałabym najpierw poszukać i wyrobić sobie zdanie na temat jakośći usług.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U Nas był tylko Fotograf i nie żałuję ;) często jak oglądam filmy z wesel to mam wrażenie że ludzie są speszeni tym że się ich filmuje . Dlatego wolę zdjęcia na luzie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no jasne, nawet jeśli nie ogląda się tego często, świetnie jest po 5 czy 10 latach zobaczyć się jak się było pięknym i młodym i miało się ten ,, drygâ :) Wiem z doświadczenia :) ostatnio właśnie wspominałam.......

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Z doświadczenia wiem, że samodzielne przygotowane zaproszenia nie zawsze są rozwiązaniem problemów i najlepszym wyjściem. Projektując zaproszenia samodzielnie należy mieć/należy pamięć o: 1. Korzystaniu z odpowiedniego programu graficznego, tutaj na pierwszy plan wychodzi Adobe InDesign, CorelDRAW - są to programy przygotowane specjalnie do przygotowywania projektów do druku. Opcję zamiany barw RGB na CMYK ma też Photoshop, jednak z darmowym GIMPem już się to nie uda. 
      Czemu to takie ważne?
      Jeżeli wyśle się do drukarni (szczególnie bardziej profesjonalnej) pliki w RGB to mogą tego nie wydrukować, lub poproszą o zamianę na CMYK. Jeżeli zostanie to wykonane jakimś prostym konwerterem, to kolory mogą się różnić. 
      2. Należy zaplanować spady - zaproszenia najczęściej mają inny rozmiar, niż standardowe rozmiary takie jak np. A4, A5 itp. więc arkusze należy odpowiednio przyciąć - trzeba to zaplanować. 
      3. Nie jestem przekonany, czy takie zaproszenia będą ciekawsze. Sprawdzałem całkiem niedawno jak wyglądają wzory i moim zdaniem szału nie ma
      4. W drukarni internetowej najbardziej opłacalne są duże nakłady, jak spojrzysz na cenę to tak od 200+ zaczynają być sensowne ceny. 
      5. To co wiem z doświadczenia, to fakt, że zawsze są jakieś zmiany na ostatnią chwilę - dodruk zaproszeń, zmiany w aktualnych zaproszeniach, zmiany osób towarzyszących, błędy w zaproszeniach np. zła odmiana nazwiska, literówka itp. W drukarni internetowej dla takich zaproszeń należy ponownie zamówić cały nakład, gdyż nikt nie wydrukuje Ci 1 - 2 zaproszeń - należy ponownie zamówić cały nakład. 6. W drukarniach internetowych nikt nie dodaje wstążek, kokardek, kotylionów i innych elementów dekoracyjnych. 7. Nie robią takich ładnych zaproszeń jak my

• Najlepiej jest takie zaproszeni zamówic samodzielnie. Proponowalabym je zaprojektować. W sieci jest bardzo wiele wzorów i takie zaproszenia na pewno będą o wiele ciekawsze niż zaproszenia kupowane gotowe. Polecam zajrzeć sobie tutaj: https://www.openprint.pl/ Jest to niedroga drukarnia, w której drukowałam swoje zaproszenia. Jakosć naprawdę dobra tak wiec nie zawiedziecie się! Realizacja była ekspresowa. 
    • Nic Ci nie będzie naprawdę, aczkolwiek nie wiem czy przypadkiem nie zdecydowałaś sie na zbyt mała dawkę.... Wydaje mi się,ze powinnaś przyjmować tego o wiele wiecej. Zerknij sobie na stronę: https://zdrowie.tvn.pl/a/owsiki-u-doroslych-przyczyny-i-objawy-owsikow-u-doroslych Opisane sa przyczyny oraz to jak sobie radzić. Powinnaś przyjąć lek zgodnie z zaleceniem z ulotki a będzie skuteczna jedynie odpowiednio duża dawka.Bo inaczej owsiki powrócą. Polecam rownież; regularne pranie odziezy i ręczników zmianę pościeli oraz napar z piołunu
    • Mam owsiki. Jak tylko poczułam swędzenie pomyślałam ze to wlasnie to choc nigdy wczesniej ich nie mialam. Natychmiast poszlam do lekarza i nastepnego dnia wzielam Vermox.Lekarka kazala powtorzyc dawkę (1 tabl) za 2 tyg. Nie minął pełny tydz a znowu poczulam lekkie swedzenie juz nie tak intensywne jak poprzednie. Przestraszylam sie i wzielam kolejna dawke, bo nie chcialam czekac jeszcze tydzen. (owsiki oczywiscie zauwazylam podcierajac sie nawilzana chusteczką) Stosuje sie do zalecen, piore, prasuje, uzywam tez recznikow papierowych i dbam o higiene jak zawsze zreszta. Niegdzie nie znalazłam odpowiedzi czy nic nie bedzie po tej dawce ktora sama sobie zaaplikowalam po tyg zamiast po dwoch.
    • Z bardzo dobrych - https://www.fryzomania.pl/loreal-volumetry-szampon-nadajacy-objetosc-wlosom-cienkim-300ml.html Działa, jest porządny, ale oczywiście trzeba w odpowiedni sposób z niego korzystać.