• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Qlka

Paznokcie Ombre

Jeśli myślisz o zrobieniu trwałych paznokci na wesele, to polecam zainteresować się lakierami hybrydowymi. Łatwo się je nakłada i zdejmuje dzięki czemu nie uszkadzają paznokcia. Lakier potrafi bardzo długo utrzymać się na paznokciu nawet do 3 tygodni. Zwykły lakier może zejść po 2, 3 dniach.

Byle nie nailtip w m1 (koło apartu) - robią bardzo nieprecyzyjnie. dziewczyny tam się zmieniają co chwile, reklamacje nie przechodzą, bo "pani ta juz tu nie pracuje".

Wszystkie tego typu zabiegi niszczą w pewnym stopniu płytkę, ale wiele dziewczyn chce z okazji ślubu spróbować - nie trzeba przecież tego powtarzać.

Nie podobają mi się takie paznokcie. Widziałam je kilka razy i były robione przez różne osoby i żadne z nich mi się nie podobały.

Jeśli chodzi o sprawdzone marki produktów do paznokci, to chyba wygrywa Semilac, patrzcie - https://horex.pl/semilac.html

Tak, są też tańsze, są też droższe, ale tutaj mamy takie w miarę rozsądne połączenie dobrej ceny i jakości. Można zapłacić więcej, ale czy warto? Moim zdaniem średnio, chyba że ktoś ma naprawdę ma bardzo duże wymagania. U mnie Semilac robi fajną robotę.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Od pewnego czasu dokonuje zakupu mebli wyłącznie przez Internet. Po pierwsze wychodzi mnie to taniej nawet, gdy trzeba gdzieś dokonać zapłaty za dostawę. Poza tym oszczędzam mnóstwo czasu i nie muszę stać w kolejkach. Zerknij sobie przykładowo na aktualną ofertę tego sklepu: https://www.edinos.pl/meble. W Edinos bez trudu powinnaś znaleźć elementy pozwalające umeblować całe mieszkanie.
    • Jak już to u specjalisty.
      Wybielając w domu często robi się coś źle i potem trafiaja pacjenci z takimi dolegliwościami typu nadwrażliwość, ze brak słów. Najgorsze sa te pasty wybielające  https://studiose.med.pl/czym-sie-zajmuje-stomatologia-zachowawcza/ Poza tym takie wybielenie jest skuteczniejsze
    • Jak w temacie Lepiej jest wybelić ząbki w domu czy jednak lepiej u stomatologa ? 
    • Pojawił się temat tego, jak zacząć. Przeczytajcie - soczewkikontaktowe.eu/soczewki-kontaktowe-to-musisz-wiedziec/ Pierwsze momenty nie są łatwe, bo trzeba się nauczyć wkładania soczewek. Początkowo zajmowało mi to mnóstwo czasu, a później robiłam to w kilka sekund. A kiedy już zaczniecie chodzić w soczewkach, to nie będziecie sobie wyobrażać noszenia okularów. Cóż... wygoda jest nieporównywalna. 
    • Szukaj w sklepie Artemiro - najłatwiej Ci będzie znaleźć, bo to online, szybko przejrzysz ogromną ilość rzeczy. Tak jest moim zdaniem zdecydowanie najłatwiej. Tam plusem jest podział na kategorie, czyli wybierasz, że cię interesują np. kolczyki długie i wtedy nie widzisz krótkich. To wygodne. Poza tym w sklepach online mają w zasadzie wszystko - na raz można zobaczyć więcej niż u wielu jubilerów łącznie. I to jest fajne.