• Ogłoszenia

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   04.11.2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Aria

Czy on mnie zdradził?

Od niedawna zauważyłam u siebie dziwne narośle i okazało się, że to kłykciny kończyste. ja byłam wierna, więc czy to znaczy, że on zdradził?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz może tak, ale niekoniecznie musiało tak być. Wirus HPV ma bowiem to do siebie, że potrafi spędzić wiele lat ukryty zanim wywoła jakieś inne dolegliwości.

Możesz o tym poczytać na takich stronach medycznych: http://klykcinyhpv.pl/pytaniaiodpowiedzi/

ja miałam na przykład też kłykciny, które pojawiły się po jakimś roku od zarażenia, a jestem tego pewna, bo przez cały rok z nikim nie współżyłam, więc zarazić się nie mogłam.

Miałam je leczone w Clinice dermatologice w Gdańsku, były wymrażane i jak dotąd nie wróciły.

Mam nadzieję, ze nie wrócą już nigdy, ale może być różnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kłykciny kończyste są efektem zarażenia wirusem HPV - brodawczaka ludzkiego. Ten sam wirus, ale inne jego rodzaje, przyczyniają się do powstawania np. brodawek lub kurzajek, jeszcze inna jego forma jest bardzo niebezpieczna, bo odpowiada za nowotwory szyjki macicy. Jeśli ktoś jako dziecko czy nastolatek został zarażony np. kurzajką, to bardzo prawdopodobne, że jako dorosły człowiek "złapie" kłykciny. Wirus obecny w organizmie lubi pozostawać w uśpieniu przez wiele, wiele lat. O ile profilaktyka chorób nowotworowych przewiduje cytologię, która doskonale zapobiega rozwinięciu się wszelkich zmian, o tyle nikt nie będzie takich badań przeprowadzał na zarażenia kurzajkami czy kłykcinami. Oczywiście złapanie jednego nie musi równać się zachorowaniu na wszystko inne.

Szczepionka, która istnieje na wirusa HPV, będzie skuteczna tylko u dziewcząt i chłopców, którzy jeszcze nie rozpoczęli życia płciowego. Inaczej to nie ma sensu, bo do zarażenia już mogło dojść.

Facetom nie warto wierzyć, ale warto wierzyć w fakty i nie nakręcać się bez dowodów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To żaden dowód zdrady, ale nie rozumiem jednej kwestii, pytasz się nas na forum zamiast swojego faceta. Zacznijcie ze sobą rozmawiać, bo bez rozmowy to o zdradę nie trudno.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

 • FIRMY VIP

  • TAKI Transport

   TAKI Transport 0

   Firma VIP
   Dołączył:
   Ostatnia aktywność:
 • Ostatnie posty

  • W sumie to masz szczęście, że dopiero teraz pojawiają Ci się zmarszczki  Mi zaczęły wychodzić długo przed trzydziestką niestety. Ale słyszałam, że w Tesoro Clinic można zapisać się na laserowy lifting powiek - https://tesoroclinic.pl/zabieg/laserowy-lifting-powiek/https://tesoroclinic.pl/zabieg/laserowy-lifting-powiek/. Jest to bardzo mało inwazyjny zabieg z tego co czytałam, a efekty naprawdę zadowalające. U mnie z pewnością już by się coś takiego przydało, bo widzę jak coraz bardziej opadają mi powieki i skóra wokół oczu wiotczeje...
  • Ja  wolę jechać do salonu ślubnego i mieć do wglądu różne rodzaje sukien ślubnych, móc je przymierzyć i porównać ze sobą. Dlatego teraz chce wybrać się do salonu sukien ślubnych Madonna https://www.madonna.pl , ponieważ bardzo mi się spodobały ich propozycje. Dlatego chce zobaczyć te suknie teraz w realu. 
  • Ja mam ogrodzenie modułowe Joniec, które bardzo dobrze się komponuje z domem i ogrodem.
  • W czerwcu mam trzydzieste urodziny, dopiero :-)) a już widzę pierwsze 
   zmarszczki wokół oczu. Mam wrażenie że z dnia na dzień się pogłębiają :-(
   Czy to nie za wcześnie?