• Ogłoszenia

    • Mathie

      Nowa odsłona forum!   04.11.2016

      Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
zakochaniaa

Jaką wodę pijecie

Niby każdy mówi,ze można pic wodę z kranu ale u mnie leci na przykład woda bardzo zakamieniona i żółta tak więc nie jestem w stanie się do niej przekonac. Nie piję wody z kranu i nie podaje jej swojemu dziecku.Wolałam już kupować wodę w sklepie. Piszę w czasie przeszłym bo obecnie mam w domu dystrybutor z wodą. Czasami widzisz takie urządzenia w aptekach albo biurach. Bez przeszkód zamawiasz sobie do domu. Jest to tanie oraz wygodne. Na stronie możesz sobie o tym przeczytać:

http://wodawdomuiwbiurze.org.pl/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja przyzwyczaiłam się do wody lekko gazowanej, kupuję taką w butelkach, chociaż wodę z kranu teoretyczne można pić, można kupić sobie też specjalny dzbanek filtrujący. Jeżeli jesteście zainteresowani zdrowym odżywaniem oraz naturalnymi metodami leczenia, przejrzyjcie sobie portal https://www.pocztazdrowia.pl można tam znaleźć wiele ciekawych informacji na temat dbania o zdrowie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiele osób sądzi, ze kamienie nerkowe robią sie od wody z kranu. Jest to absolutna bzdura poniewaz kamica nerkowa ma inne przyczyny. MOżecie sobie poczytać o nich tutaj:

http://kamicanerkowa.net.pl/

Jest to głównie nieodpowiednia dieta.

Tak więc możecie pić wodę z kranu bez żadnych obaw 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zawsze piję niegazowaną wodę mineralną, a jakiej marki to obojętne. Mineralna woda jest najzdrowsza i taką polecił mi pić lekarz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KINGA PIEINSKA to naturalna woda mineralna pochodząca z podziemnych źródeł. Takie wody są najbardziej wartościowe zawierają wiele minerałów, są odizolowane geologicznie od zanieczyszczeń, mają zawsze ten sam skład chemiczny. Kinga jest smaczna, biologicznie czysta, niskosodowa. Ta ostatnia cecha jest bardzo ważna, bo oznacza, że woda zawiera minimalną ilość sodu i chlorków, mających negatywny wpływ na przebieg procesów, zachodzących w ludzkim organizmie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy ma własny rozum i wybiera co jest dla niego lepsze. Jednak jeśli mieszkamy na przykład na wsi to taka woda może być nie tylko zakamieniniona ale rowneiż może zawierać szkodliwe związki, które pochodzą z rur. O  wiele lepiej jest taką wodę przefiltrować. Jesli problematyczne jest dla Was kupowanie wody w sklepie to polecałabym zastanowić się nad instalacją filtra w domu:

http://cosmowater.pl/uzdatnianie-wody-dlaczego/woda-w-domu/

Filtr taki nie jest drogi, a sprawia, że woda będzie miękka. Czyli zdrowsza dla nas i dla urzadzeń domowych. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz