• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
KasiaKola

Sala weselna ba 60/70 osób w Radomiu

Razem z narzeczonym planujemy ślub w przyszłym roku i w związku z tym szukamy sali która pomieści naszych gości. Będzie ich około 70. Co sądzicie o restauracji Da Vinci na ul 11 listopada w Radomiu. Czy pomieści się tam taka liczba osób razem z orkiestrą. (Oczekuje konkretnych informacji) z góry dziekuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na temat Da Vinci nie jestem w stanie nic powiedzieć, ale zerknijcie sobie do Centrum Imprez Okolicznościowych na Warszawskiej 40. my tam mamy wesele za dwa tygodnie na 100 osób, sala jest na maks 120, ale przy mniejszej ilości też wygląda pięknie ustawienie stołów. sala piękna, po remoncie, tania, właściciel super człowiek. nie wiem czy Wam przypadnie do gustu, ale polecam chociaż obejrzeć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Mam do odstąpienia sale weselna w Cameralna ( sala ładna elegancka na max liczbe gosci 80, cena za talerzyk 160 zł )13.08.2016 rok za kwotę zaliczki 1000 zł.

Musze z niej zrezygnować z powodów osobistych. Proszę chętnych o pisanie na e-mail. (stanikowska.aga@gmail.com)

Zachęcam i pozdrawiam

Link do strony sali : http://www.cameralna-domweselnyradom.pl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.