• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
agniesias_1983

"Pod Lipami" Antoniówka

99 postów w tym temacie

Byłam tam na weselu 8 lat temu i 3 lata temu. Różnica w wyglądzie sali ogromna! Nie ma już schodka na sali tanecznej (bodajżę tam był), nie jest już oddzielona sala taneczna, tylko jedna spojna, jest klimatyzacja, jedzenie smaczne, dzieciaki maja na zewnatrz gdzie biegac(była trampolina). Z właścicielem też podobno można sie fajnie dogadać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam niedawno na chrzcinach, może to nie to samo co wesele, ale wypowiem się co do jakości jedzenia. Dania gorące - domowe, smaczne i bardzo duże porcje ! :) Mogę się tylko przyczepić co do przystawek, które były nieświeże ! Kelnerki miłe, sympatyczne , często wymieniane talerzyki były na czyste. Z tego co mi brat mówił, właściciel bardzo w porządku, da się dogadzać, nie robi żadnych problemów :) Ogólnie polecam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam na chrzciny ten lokal. W tamtym roku 04.01.2015r. siostra robiła tam chrzciny córki, i bylo super. Jedzonko smaczne i dużo. Uważam, że cena również dobra. Zamówionych było 45 dań, z czego nie przyszło dwoje dorosłych więc lokal tych dwoje policzył nam jako 4 dzieci (4 połówki), więc poszli nam na rękę i nie musieliśmy płacić za 4 dzieci :)

Nie bylo tez problemu, żeby przywieść swój sprzęt (impreza rozwinęła się tak, że byly tance :) )

Także polecam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam widziałam ;) Sala taneczna oddzielona od jadalnej na szczęście, takim przejściem łukiem. Sama sala do tańczenia dzielona na dwie, też w ten sam sposób, trochę dziwnie. Wychodzi na to, że toast odbywa się w innej części niż miejsce dla kapeli/dj'a.

Oglądaliśmy salę ubraną na poniżej 100 osób, trochę skromnie to wyglądało, zupełnie inaczej niż na zdjęciach, wyglądem się zawiodłam. Ale może tak chcieli, że bez żadnych kwiatów i ozdób, no pod tym względem nie było dosłownie nic, nawet ładnie ułożonych serwetek na stole, co już myślę jest lekką przesadą.

Jeden stół wolny (ogólnie są 3 długie), zapytałam czemu, okazało się, że na odstawianie talerzy itp...to mnie zdziwiło, tym bardziej, że to stół prawie na środku sali, a reszta była razem ściśnięta na siłę.Do tego ściany w odcieniach żółto-pomarańczowych, no niezbyt, zwłaszcza jeśli chodzi o zdjęcia. Krzesła są bordowe jak coś, także chyba warto ubrać. Cena to 170 zł od talerza, plus 10 z pokrowcami na krzesła. Menu stałe i nie można zmieniać. Typowe weselne, trochę za dużo galaret w przystawkach. Toaleta jest wspólna dla gości weselnych i tych z knajpy, co może być problemem wiadomo. Czysta ogólnie, ale w damskiej jedna kabina się nie zamyka. Dalej, duży parking, ładna altanka dla palaczy i ruchome drzwi. Właściciel dość dziarski człowiek, ale ogólnie raczej miły. Myślę, że spokojnie dałoby się z nim dogadać.

I jeszcze jedno moim zdaniem sala na jakieś 120 osób, także na bank dobra na mniejsze wesela.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, ktoś był na weselu "pod lipami" w ostatnim czasie?? Wiecie może jak sala sprawdza się przy ok 120 osobach? a i zastanawia mnie jak są podawane dania a zwłaszcza zupy? czy nie przypadkiem nalewane przy stole?? jak obsługa? czy jest jakiś stojak aby postawić tablicę z rozmieszczeniem gości? Wiem że do zabrania jest jedzenie które zostaje na stołach, a co z tym niewydanym z kuchni? Dzięki z odpowiedź!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz