• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
agniesias_1983

"Pod Lipami" Antoniówka

99 posts in this topic

O matko! Ale Ci dziękuję za odpowiedź! Niesamowicie mi pomogłaś i wyjaśniłaś wszystkie wątpliwości! Chyba nie mam co się zastanawiać w takim razie ;) Bardzo, bardzo Ci dziękuję!

Powiem Ci,że my oglądaliśmy kilka sal zanim si zdecydowaliśmy na ta sal, ale Nam się bardzo podobała, choć nie była po remoncie tylko właściciel opowidział co zmieni, ważne dla Nas były opinie osób robiących tam wesela, pozytywne opinie o właścicielu, jednak najważniejsza była cena bardzo atrakcyjna.

pytaj zawsze jeśli masz tylko ochotę, Ja pomogę :)

My nie oglądaliśmy żadnej innej sali, tyle co w internecie, a tam pojechaliśmy po drodze po prostu, przypadkiem, bo dopiero mieliśmy zamiar się rozglądać. A właściciel mimo, że nie byliśmy umówieni przyjął nas bardzo serdecznie. Do tego doszły pozytywne opinie znajomych, tak, że od razy zarezerwowaliśmy, ale bez zaliczki. Mam 2 tygodnie na decyzję - więc naprawdę super podchodzi do klientów. Wiem, że na sierpień nie ma już terminów, także widać, że zaczyna się rozkręcać.

Pojeździmy jeszcze po salach, mamy kilka typów, ale myślę, że po tylu dobrych opiniach zostaniemy przy tej. Bo cena w stosunku to jakości jest niesamowicie atrakcyjna!

Jeszcze raz bardzo dziękuję! Będę pisać jeśli coś jeszcze mnie będzie nurtowało.

Pozdrawiam!

No to ostatecznie odrzuciliśmy tę salę. Bardziej z przyczyn tego, że powiększyła nam się liczba gości i obawialiśmy się, że się tam nie pomieścimy.

Poza tym doszło parę przemyśleń:

Restauracja jest czynna do godziny 20, więc do tego czasu w restauracji będą goście, teren nie będzie zamknięty. Do tego nie ma osobnych łazienek dla weselników i gości restauracji. Teoretycznie ma ktoś stać i pilnować, żeby klienci nie korzystali z toalet, ale to trochę niekomfortowe.

Poza tym główne wejście na salę to pojedyncze drzwi (tzn. są dwie pary drzwi, ale oddalone od siebie o metr), wąskie i wchodzi się bezpośrednio na salę jadalną. W naszym przypadku ustawionych byłoby tam 3 stoły, więc przechodzenie między głównym wejściem a salą taneczną byłoby uciążliwe, bo trzeba byłoby się przeciskać między stołami.

No i nie ma żadnych pokoi noclegowych - a to nam się może przydać.

No to ostatecznie odrzuciliśmy tę salę. Bardziej z przyczyn tego, że powiększyła nam się liczba gości i obawialiśmy się, że się tam nie pomieścimy.

Poza tym doszło parę przemyśleń:

Restauracja jest czynna do godziny 20, więc do tego czasu w restauracji będą goście, teren nie będzie zamknięty. Do tego nie ma osobnych łazienek dla weselników i gości restauracji. Teoretycznie ma ktoś stać i pilnować, żeby klienci nie korzystali z toalet, ale to trochę niekomfortowe.

Poza tym główne wejście na salę to pojedyncze drzwi (tzn. są dwie pary drzwi, ale oddalone od siebie o metr), wąskie i wchodzi się bezpośrednio na salę jadalną. W naszym przypadku ustawionych byłoby tam 3 stoły, więc przechodzenie między głównym wejściem a salą taneczną byłoby uciążliwe, bo trzeba byłoby się przeciskać między stołami.

No i nie ma żadnych pokoi noclegowych - a to nam się może przydać.

Nie dopisałam Ci tego. W czasie wesela w sobotę restauracja jest nieczynna )))

Ja mam tam wesele w tym roku i jestem pozytywnie zaskoczona :)

sala bardzo ładna, teraz jeszcze właściciel kładzie nowe płytki na sali jadalnej, ogólnie sala robi wrażenie. Menu jest też bardzo dobre, a co najważniejsze da się z nim dogadać.

Ja mam tam wesele w tym roku i jestem pozytywnie zaskoczona :)

sala bardzo ładna, teraz jeszcze właściciel kładzie nowe płytki na sali jadalnej, ogólnie sala robi wrażenie. Menu jest też bardzo dobre, a co najważniejsze da się z nim dogadać.

ja też jestem w szoku :) myslałam ze już skończyli remont pod koniec kwietnia 2010 - wtedy zamawiałam tam wesele :) Fajnie że nadal coś tam ulepszają, chociaż dla mnie już tam jest elegancko :)

już po świętach mają być te nowe płytki :) a sala cudowna jak dla mnie :)

Orientujesz się może czy maja tam termosy do podawania kawy i herbaty ? bo jak ja zamawiałam to nie mieli ale może coś się w tej kwestii zmieniło? jak dla mnie to bardzo fajny i praktyczny pomysł :)

hej wszystkim:)

mam pytanko odnosnie tej sali, zastanawiamy się nad tą sala i już bysmy się zdecydowali gdyby nie moja koleżanka która powiedziała , że kucharz się zmienił i jedzenie jest beznadziejne:(

może ktoś był niedawno..... jak jedzenie? jak wystrój i jakie jedzenie na stołach:)

pozdrawiam

Ja byłam niejednokrotnie tam na weselach oraz chrzcinach, a ostatnio w pazdzierniku 2010 i jedzenie było jak zwykle smaczne i w tym roku też idę tam znowu na wesele, więc jak widać sala cieszy się powodzeniem. Co do wystroju, to jest teraz bardzo ladnie, elegancko.

Ale zawsze są gusta i guściki, nawet jak wybierzesz najlepszą salę, z najlepszym jedzeniem pod słońcem, to zawsze znajdzie się ktoś, co mu coś nie przypasuje i będzie narzekał. Więc sala którą sobie wybierzesz musi się Tobie podobać :D