• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
agniesias_1983

"Pod Lipami" Antoniówka

99 postów w tym temacie

Witam !!! Mam pytanko odnośnie tej sali ( jakie jest jedzenie, obsługa,.. itp.) mam tam wesele i boje sie ze cos moze byc nie tak poniewaz to jedyna sala gdzie znalazlam wolny termin - (ktory chciałam) !!! bardzo prosze o odpowiedz.......... Dziekuje :>

Dodano przez Administratora:

Pod lipami

1. Adres:  Jedlnia-Letnisko, Antoniówka 5

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: 120

3. Dane kontaktowe:           

a. Telefon: 3441727, 696041139

b. Mail: zajazdpodlipami@gmail.com

c. Strona WWW: http://www.zajazdpodlipami.pl/

d. Facebook: https://www.facebook.com/pages/Zajazd-Pod-Lipami/1054139284656946?fref=ts

4. Dodatkowe informacje: -

Przedstawiciel firmy na forum: brak

Post aktualizowany w 2016 roku

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, a dane są nieaktualne lub chcesz się zareklamować na forum napisz na adres: kontakt@weseleradom.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam byłam jakieś dwa lata temu.Jedzenie było przepyszne,a wesele bardzo udane.Jedzenia był dużo,nie miało się wrażenia,że nie ma co zjesć.Naprawde bardzo mi się podobało to wesele.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

troche wkurza podzial sali tanecznej i to ze jedna czesc jest schodek czy dwa nizej od reszty. jako plus ladne otoczenie na zewnatrz i bardzo dobre jedzenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polecam :)

Jedzenia pod dostatkiem,goscie bardzo zadowoleni i najedzeni:)

Bardzo mily wlasciciel:)

A jesli chodzi o sale to naprawde te 2 schodki miedzy sala jadalna a taneczna nie przeszkadzaja:)

U nas na weselu nikt sie na to nie narzekal:)

Plusem jest takze zadbany ogrodek na zewnatrz:)

Sala elegancka z klimatyzacja:)

Jesli ktos planuje wesele do 120 osob to jak znalazl:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no my juz po weselu :D i powiem szczerze że nie zamieniłabym tej sali na zadna inna jestem zachwycona obsługa jedzeniem i włascicielem :) idzie na reke mozna sie dogadac bez problemu :D polecam jeszcze raz i pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

potwierdze byłam tam na 2 weselach i 2 chrzcinach, sala ładna, dobra obsluga i jedzenie pyszne:) i z tego co slyszalam niedrogo, sami tam bylismy z narzeczonym ale na taka ilosc gosci jaka planujemy trzebaby na stoly zagospodarowac czesc parkietu co by sprawilo ze na parkiecie by bylo ciasno wiec zrezygnowalismy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byliśmy dzisiaj oglądać tą sale - jest w remoncie. Pani mówiła, że spokojnie już po świętach będzie wszystko zrobione i można przyjechać zobaczyć. To co zobaczyliśmy na razie, to białe ściany, ładne światełka i wszystko zdaje się że jest na jednym poziomie, beż żadnych schodków. Pytaliśmy się o sierpień 2012, cena od talerzyka 150 zł, poprawiny 30zł, stół wiejski 800zł.

Numer do Zajazdu "Pod Lipami": 48 344 17 27

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sala jest po remoncie, jest teraz pięknie, kolory jasne miłe dla oczu, nowe fajne żyrandole, nowy wystrój stołów oraz miejsca na ścianie za młodymi. Co najwżniejsze,nie ma schodków, n sli tanecznej gdzie jest orkiestra nie ma filaru, na slach tanecznych będzie parkiet.Ściany dodtkowo mają wystrój z marmurkiem i przypieczętowany ładną delikatną lampeczką, gdzie wszystko ze sobą świetnie współgra.

Warto teraz obejrzec tą salę. My z narzeczonym zamawialiśmy ją w zeszłym roku w kwietniu, wiedzieliśmy,że ma być remont, jednak nie wiedzieliśmy że aż taki i że będzie Nam się tak podobało, już nie mogę się doczekac kiedy wystąpimy na tej sali jako Młoda Para ;);):D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej!

Byliśmy dziś oglądać salę i miło się zaskoczyłam. Bardzo ładnie wyremontowana w środku. Właściciel powiedział, że właściwie zostawili tylko podłogę w części jadalnej. Na części tanecznej parkiet, nie ma żadnego progu między salami.

Nie miałam okazji przyjrzeć się jak to wygląda na zewnątrz, bo było już dość ciemno.

Nie wiecie jak wyglądają łazienki? Bo nie mogłam zajrzeć, bo było przyjęcie na tamtej części.

Przy następnej wizycie postaram się zrobić zdjęcia.

Właściciel przemiły, doradza, odpowiada na wszystkie pytania z uśmiechem, ma czas dla klienta.

Sala jest do 160 osób, zastanawiam się jednak czy taka ilość się tam zmieści? Co do sali jadalnej ok, ale czy sala do tańczenia tyle wytrzyma? My planujemy wesele na 140 osób i już przy takiej ilości obawiam się, że może być ciężko.

O jedzeniu wiem, że bardzo dobre, kilka osób to potwierdziło.

Co do takich informacji praktycznych:

Cena na 2012: 150 zł/ talerzyk, dzieci do 10 lat połowa, do 4 lat nie płacimy; potwierdzenie ilości gości do tygodnia przed weselem, ale ostatecznie w piątek też będzie ok, a gdy okaże się, że ktoś nie przyszedł w sobotę - płaci się połowę

Obsługa: 1 kelner na 35 osób

Posiłki: 6 ciepłych, 9 przystawek, ciasta, owoce, lampka szampana dla gości; co zostanie można brać

Stół wiejski: 800 - 1000 zł; na 140 osób ok. 35 kg mięs; można też zrobić samemu;

Napoje: do woli, bez ograniczeń

Pokoje: tylko dla pary młodej, ale może do 2012 uda się zrobić na górze więcej, ale raczej nie

Zaliczka: 1000 - 1500 zł, do 60% tydzień przed weselem, reszta po;

Klimatyzacja: jest!

Mają być też niebawem pokrowce na krzesła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My z mężem mieliśmy tam wesele 2 października 2010 i naprawdę serdecznie polcam, jst wszystko super, nasi goście byli pozytywnie zadowoleni. Sala przed remontem była ciemnijsza wiec ta zdecydowanie jest lepsza. Jeśli chodzi o gości to u Nas na weselu było 146 osób i nikomu nie było ciasno jesli jest więcej niż 120 osób właściciel stół wiejski i stół z winami stawia na tej drugiej sali tanecznej, tej bez orkiestry gdzie młodzi rozbijają kieliszki od szampana. Naprawde przy rozliczeniu nawet opuszcza można sie dogadać jeśli jest wszystko oki. Ja serdecznie polecam salę. Jedzenie jak najbardziej przepyszne ))) oj przeżyłabym to z chęcia jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Ucieszyłaś mnie bardzo. Właściwie, to jedna z nieliczych sal, które widzieliśmy, ale mamy już wstępnie zarezerwowane. Zależy nam bardzo na cenie, a ta jak na taką salę jest bardzo dobra.

Tylko mam jeszcze kilka pytań, będę wdzięczna za odpowiedź, bo zapomniałam o to spytać właściciela, a że na tej sali do tańczenia było jakieś małe przyjęcie, to nie było możliwości wszystkiego obejrzeć.

Jak wyglądają łazienki i ile jest kabin wc?

Jak wygląda to patio, na które się wychodzi z sali tanecznej?

W którym miejscu ma ustawiony stół orkiestra ?

Czy siedząc przy stołach można było swobodnie rozmawiać jak zespół grał?

Czy klimatyzacja jest włączona cały czas, czy dopiero jak się już zrobi bardzo gorąco? (chociaż Ty miałaś w październiku, więc ciężko Ci będzie powiedzieć - ale może ktoś inny Ci mówił).

Jak wygląda ten pokój dla pary młodej - chociaż to w sumie tylko na przebranie... więc chyba mało ważne... ?

Jakie są napoje, w sensie, że firmowe czy w stylu "Biedronki"?

Czy pomagają pakować jedzenie po weselu czy robi się to samemu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Ucieszyłaś mnie bardzo. Właściwie, to jedna z nieliczych sal, które widzieliśmy, ale mamy już wstępnie zarezerwowane. Zależy nam bardzo na cenie, a ta jak na taką salę jest bardzo dobra.

Tylko mam jeszcze kilka pytań, będę wdzięczna za odpowiedź, bo zapomniałam o to spytać właściciela, a że na tej sali do tańczenia było jakieś małe przyjęcie, to nie było możliwości wszystkiego obejrzeć.

Jak wyglądają łazienki i ile jest kabin wc?

Jak wygląda to patio, na które się wychodzi z sali tanecznej?

W którym miejscu ma ustawiony stół orkiestra ?

Czy siedząc przy stołach można było swobodnie rozmawiać jak zespół grał?

Czy klimatyzacja jest włączona cały czas, czy dopiero jak się już zrobi bardzo gorąco? (chociaż Ty miałaś w październiku, więc ciężko Ci będzie powiedzieć - ale może ktoś inny Ci mówił).

Jak wygląda ten pokój dla pary młodej - chociaż to w sumie tylko na przebranie... więc chyba mało ważne... ?

Jakie są napoje, w sensie, że firmowe czy w stylu "Biedronki"?

Czy pomagają pakować jedzenie po weselu czy robi się to samemu?

:) naprawdę szczerze polecam, oczywiście odpowiem na każde pytanie :)

1. Łazienki są na korytarzu obok szatni, są czyściutkie płytki czyste, na bieżąco myte toalety, nie brakowało papieru anie ręczników papierowych, są po 2 kabiny ale nie martw sie to w zupełności wystarcza, u Nas nie było jakiś kolejek w WC.

2. To patio z sali tanecznej jest małe dobre na takie przewietrzenie sie dalej natomiast idac korytarzem za szatnią jest wykusz z ławeczkami jako palarnia, super pomysł.

3.Stojąc przodem do podestu orkiestry, mają stolik po prawej stronie obok drzwi którymi wychodzi sie do pokoju państwa młodych.

4. Oczywiście że siedząc przy stole można było rozmawiać, nie trzeba było sie przekrzykiwać, ale to tez jest zależne od orkiestry jesli za głośno ustawia sobie głośniki bedzie głosniej, u Nas nie było problemu.

5.Pomimo tego,że miałam wesele w październiku na sali było strasznie gorąco, klimatyzacja na obu salach cały czas chodziła, na sali jadalnej było ok, a jak wszyscy bawili sie na sali tanecznej bywało ufff strasznie gorąco wtedy szliśmy do pań kelnerek aby ustawiły na chłodniej i nie było problemu (pani klenerki bardzo miłe,nie robiły z niczego problemu o co się poprosiło).

6.pokój dla młodych jest mały,ale na przebranie, pozostawienie prezentów wystrcza, w pokoiku sa dwie kanapy, koce, kołdry wiec można spokojnie dzieciaczki położyc spać.

7.soki są dzbankach, ale widzieliśmy puste opakowania,że w dzbankach był caprio(różne smaki), a gazowane to w 0,5 litra Kinley, coca cola, pepsi, mineralna gazowana i nigazowana kropla beskidu, Sprite, fanta.

8. U Nas było sporo osób do pomocy w pakowaniu, ale pomagały kelnerki, kelnerki bez proszenia nawet przygotowały ciasta dla gości na odejście :) Ogólnie pani do samego rana było miłe, pomocne, wesołe. Oczywiście do pakowania musisz miec swoje pudełeczka :)

Jak Ci się coś przypomni śmiało pytaj, służę pomocą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz