• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Aria

Mój narzeczony ma kłykciny

Słuchajcie u mojego narzeczonego na penisie pojawiły się kłykciny kończyste. Czy to oznacza, że on mnie zdradza? Na razie zaprzecza, ale ja już nie wiem, co myśleć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aria, a zdiagnozowane ma przez dermatologa że to Kłykciny Kończyste czy może Grudki Perliste ? Bo to rzeczy podobne ale różnica ogromna ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, zarażonym wirusem HPV można być od dawna, nawet dzieci są zarażane podczas porodu, za to objawy mogą się nie ukazać nawet w ciągu całego życia człowieka, więc wcale nie oznacza to, że twój narzeczony cię zdradza. Możesz o tym poczytać na stronie http://klykcinyhpv.pl/co-powoduje-klykciny-konczyste/

Bardzo duża część populacji ma ten wirus, który jednak jest uśpiony, a w pewnych warunkach się budzi i wtedy pojawiają się objawy. Może narzeczony był ostatnio przeziębiony?

{Przy osłabieniu organizmu wirus może się uaktywnić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zobaczy się na grafice w Google,to nie wygląda to za ciekawie,a wręcz zniechęca do zbliżenia!

Myślę że szczera rozmowa w takiej sytuacji jest konieczna,chyba że sprawa ze względu na upływający czas już się wyjaśniła...?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz