• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
siqboy

Hotel KARO - Mleczków

21 posts in this topic

Dodano przez Administratora:

Hotel Karo

1. Adres: 26-652 Zakrzew, Mleczków, J. Pawła II 2

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: 260

3. Dane kontaktowe:

a. Telefon: 608058459

b. Mail: a.janus@hotelkaro.pl

c. Strona WWW: http://hotelkaro.pl/

d. Facebook: https://www.facebook.com/HotelKaro

4. Dodatkowe informacje: -

Post aktualizowany w 2016 roku

Jesteś właścicielem firmy, a dane są nieaktualne lub chcesz się zareklamować na forum napisz na adres: kontakt@weseleradom.pl

Witam!

Czy ktoś z Was w niedalekiej przyszłości będzie na weselu w Hotelu KARO ?

Chciałbym się dowiedzieć więcej na temat tego miejsca gdyż mam wstępnie zarezerwowany termin na przyszły roki w sierpniu. Jest to nowy hotel otwarty 4 lipca tego roku, także opinii nie będzie za dużo. Zastanawiają mnie posiłki i jak wygląda obsługa. Z tego co się zdążyłem dowiedzieć to organizują wesela dopiero od 150 osób w górę.

Proszę o jakiekolwiek informacje, wszystkie na pewno się przydadzą.

Hej,

ja co prawda nie byłam na weselu w Hotelu Karo, ale mogę się podzielić swoją opinią na temat lokalu.

Otóż jakiś czas temu byłam oglądać salę z chęcią organizacji wesela w 2017 r. Manager sali podał nam cenę na 2015 r. w wysokości 210 zł od talerzyka przy pięciu daniach gorących. Co do 2017 r. roku powiedział nam, że musimy do tej ceny doliczyć około 20 zł, bo "nikt nie wie co będzie w 2017 r.". Gdy zapytaliśmy go co będzie jak ceny będą niższe niż w 2015 r. to powiedział, że trudno - cena 230 zł zostaje. Byliśmy zainteresowani również wynajęciem wszystkich pokoi - cena 60 zł od osoby bez śniadania bez żadnej negocjacji. Poprosiłam o wysłanie menu na adres e-mail, niestety nie otrzymałam żadnej wiadomości. Po tej wizycie, pomimo tego, że sala jest piękna, jestem bardzo rozczarowana.

Menager był nieco nieuprzejmy i jego postawa nie zachęcała do współpracy. Jego ton wypowiedzi odebrałam w taki sposób jakby nie zależało mu na kliencie, jak nie my to ktoś inny zrobi tam wesele. Z takim podejściem do klienta nie wróżę sukcesów na rynku. Piękny, nowoczesny wystrój to nie wszystko.

Podbijam temat

Zależy mi na jak największej liczbie opinii od osób ,które były na weselu w KARO ;)

Głownie zależy mi na opiniach dotyczących jedzenia - czy nie za małe porcje ? niby manager mówił ,ze nie podają porcji restauracyjnych tylko 'normalne' ale tez normalne dla każdego znaczy co innego

wiadomo ,ze jesli porównamy KARO z inną salą chociażby tak tutaj na forum polecaną 'U Kowala' to Karo pod względem jedzenia wyjdzie gorzej , u kowala podają jedzenia na pęczki ale z kolei KARO sala ładniejsza ,'u kowala' niestety marny wystój (niepasujące elementy na ścianach nijak się mają do 'dyskotekowych' świecących się kolumn w stylu glamour , no pomieszane style tragedia)

trzeba tez wziąć poprawkę na to ,ze tam jest kilka opcji cenowych bodajże trzy , najtańsza z 2 daniami dodatkowymi ciepłymi (oczywiście oprócz zupy dania drugiego i deseru) , średnia z 3 daniami ciepłymi i najdroższa z 4 daniami ciepłymi ) i przystawek tez więcej w każdej droższej opcji

my zastanawiamy się nad tą środkową czyli

zupa

drugie danie

deser

+ 3 dania ciepłe

10 przystawek

kolejna sprawa ,ze przystawki nie są dokładane - manager twierdzi ,ze to nie problem, nie nie było sytuacji ,ze trzeba było dokładać .... ale w sumie ile oni tych wesel mieli do tej pory - mało - tak mi się wydaje ... jak uwazacie ?

Manager -fakt dziwny ;/

ale z cenami już się troszkę pozmieniało

na 2017 są trzy opcje cenowe z rózną ilością dań gorących i przystawek

tej najtańszej to nie pamiętam nawet bo było strasznie mało jedzenia

ale za 230 zl - obiad +3 dania gorące 10 przystawek ,a 250 zl - obiad plus 4 dania gorące 13 przystawek

menu wydrukowane wręczył nam osobiście

pokoje 50 zł (i wydaje mi się ,ze ze śniadaniem ale nie jestem pewna muszę zadzwonić dopytać bo to nie daje mi spokoju)

Hej,

ja co prawda nie byłam na weselu w Hotelu Karo, ale mogę się podzielić swoją opinią na temat lokalu.

Otóż jakiś czas temu byłam oglądać salę z chęcią organizacji wesela w 2017 r. Manager sali podał nam cenę na 2015 r. w wysokości 210 zł od talerzyka przy pięciu daniach gorących. Co do 2017 r. roku powiedział nam, że musimy do tej ceny doliczyć około 20 zł, bo "nikt nie wie co będzie w 2017 r.". Gdy zapytaliśmy go co będzie jak ceny będą niższe niż w 2015 r. to powiedział, że trudno - cena 230 zł zostaje. Byliśmy zainteresowani również wynajęciem wszystkich pokoi - cena 60 zł od osoby bez śniadania bez żadnej negocjacji. Poprosiłam o wysłanie menu na adres e-mail, niestety nie otrzymałam żadnej wiadomości. Po tej wizycie, pomimo tego, że sala jest piękna, jestem bardzo rozczarowana.

Menager był nieco nieuprzejmy i jego postawa nie zachęcała do współpracy. Jego ton wypowiedzi odebrałam w taki sposób jakby nie zależało mu na kliencie, jak nie my to ktoś inny zrobi tam wesele. Z takim podejściem do klienta nie wróżę sukcesów na rynku. Piękny, nowoczesny wystrój to nie wszystko.

Byłam na weselu w KARO i zdecydowanie nie polecam. Jeżeli chodzi o gorące dania to kiepskie. Było ich 5 z czego dwa dania były takie same, różniły się tak naprawdę tylko surówka( mięso gumiaste, grube dla mnie niezjadliwe ). Kolejne danie serwowane nad ranem kluski śląskie z plasterkiem mięsa i kostkami :/ Co do przystawek to było ich bardzo mało na stole. Oprócz dań gorących nie było co zjeść, widać to było na poprawinach (stoły świeciły pustkami ). Kolejny minus za brak połączenia sali tanecznej z jadalna (goście siedząc przy stole nie wiedzą co się dzieje na sali tanecznej) stół wiejski i stół ' słodki ' znajdują się w przejściu pomiędzy salami. Kolejna sprawa oszczędność na klimatyzacji. Mimo tego, że wesele było w dość chłodny dzień lata, po kilku godzinach zrobiło się duszno na sali tanecznej i mimo wielu próśb klimatyzacji nie włączyli, twierdząc, że 'klimatyzacja nie daje rady' haha. Łaskawie otworzyli drzwi ponieważ były pozamykane na zamki (dodam, że nie zrobili tego od razu, wiec nie chce wiedzieć co by było gdyby był 30 stopniowy upał ). Kolejna kwestia bezczelny pan z obsługi wygonil nas nad ranem ponieważ jak to powiedział 'tez chce iść do domu' mimo tego, że zostawalismy w tym hotelu na noc. Nigdzie nie spotkałam się z takim czymś na weselu. Dodam jeszcze kilka słów o pokojach.... z jednoosobowego pokoju zrobili dwójkę, dostawiajac łóżko polowe przez co nawet nie było dostępu do szafy i mogliśmy się pozabijac o własne nogi :/ Podsumowując oprócz 'pięknego' wyglądu nic poza tym. Cena po prostu z kosmosu, biorąc pod uwagę ich wykonanie. Z tego co się orientuje to wystrój (kwiaty) nie są w cenie. Sama jestem na etapie szukania sali i dla mnie po tym weselu odpadła od razu.

dzięki za opinię

kiedy byłaś na tym weselu?

My jednak będziemy się upierać przy tej sali bo po prosu jest śliczna <3 a wydaje mi się ,ze z czasem się "wyrobią" bo w końcu to są ich pierwsze miesiące pracy

tak kwiaty nie są w cenie ale w sumie dla mnie to nie stanowi problemu

my poprawin tez nie robimy wiec tez o jeden problem mniej

no tylko to jedzenie mnie martwi

Jeśli chodzi o ta ilość dań to własnie chyba państwo młodzi wybrali sobie tą najuboższą wersję skoro piszesz ,ze było 5 dań ( chodzi o zupę 2 danie deser do tego jeszcze tylko dwa dania tak ? - jesli tak to strasznie małoooooo ;/ ) teraz są wersje menu z większa ilością dań

pozatym stół wiejski mozna sobie wprowadzić samemu - bo slyszalam ,ze ten od nich nie jest za obfity

moim zdaniem stół wiejski i stół słodki na "korytarzu" nie stanowią problemu

Pokoje - no widzieliśmy są małe ale wolę gościom zapewnic male pokoje z osobną łazienką niz np 4-osobowe z łazienka na korytarzu tak jak ostatanio oglądalismy na pewnej sali;/

Byłam na weselu w KARO i zdecydowanie nie polecam. Jeżeli chodzi o gorące dania to kiepskie. Było ich 5 z czego dwa dania były takie same, różniły się tak naprawdę tylko surówka( mięso gumiaste, grube dla mnie niezjadliwe ). Kolejne danie serwowane nad ranem kluski śląskie z plasterkiem mięsa i kostkami :/ Co do przystawek to było ich bardzo mało na stole. Oprócz dań gorących nie było co zjeść, widać to było na poprawinach (stoły świeciły pustkami ). Kolejny minus za brak połączenia sali tanecznej z jadalna (goście siedząc przy stole nie wiedzą co się dzieje na sali tanecznej) stół wiejski i stół ' słodki ' znajdują się w przejściu pomiędzy salami. Kolejna sprawa oszczędność na klimatyzacji. Mimo tego, że wesele było w dość chłodny dzień lata, po kilku godzinach zrobiło się duszno na sali tanecznej i mimo wielu próśb klimatyzacji nie włączyli, twierdząc, że 'klimatyzacja nie daje rady' haha. Łaskawie otworzyli drzwi ponieważ były pozamykane na zamki (dodam, że nie zrobili tego od razu, wiec nie chce wiedzieć co by było gdyby był 30 stopniowy upał ). Kolejna kwestia bezczelny pan z obsługi wygonil nas nad ranem ponieważ jak to powiedział 'tez chce iść do domu' mimo tego, że zostawalismy w tym hotelu na noc. Nigdzie nie spotkałam się z takim czymś na weselu. Dodam jeszcze kilka słów o pokojach.... z jednoosobowego pokoju zrobili dwójkę, dostawiajac łóżko polowe przez co nawet nie było dostępu do szafy i mogliśmy się pozabijac o własne nogi :/ Podsumowując oprócz 'pięknego' wyglądu nic poza tym. Cena po prostu z kosmosu, biorąc pod uwagę ich wykonanie. Z tego co się orientuje to wystrój (kwiaty) nie są w cenie. Sama jestem na etapie szukania sali i dla mnie po tym weselu odpadła od razu.

Źle mnie zrozumiałaś odnośnie jedzenia, bo to była ta wersja druga 5 dań gorących (tj. Zupa, drugie danie + 3 dania ) i deser. Przystawek było naprawdę mało i jeżeli ktoś nie zjadł dania gorącego to się mógł rozczarować. To jest ryzyko albo się 'wyrobia ' albo nie. Niestety w wielu salach polega to na tym, że zrobią kilka dobrych wesel i chcą 'lecieć ' na opinii, ale nie tędy droga. Mi się nie podoba brak połączenia sali tanecznej z jadalna, bo niestety goście się nie bawią tak jak te sale są połączone( każda orkiestra to powie ). Oprócz jedzenia martwila bym się o jeszcze o obsługę... A propo jeszcze kwiatów to koszt ubrania takiej sali jak wygląda to na zdjęciach to dobrych kilka tysięcy złotych.

Byłam tydzień temu na weselu w Karo. Sala rzeczywiście ładna, elegancka bo nowa. Dania średnie, rosół bez smaku, kopytka rozwalajace sie, miały chyba więcej wody w sobie niż ziemniaków, flaczki dobrze przyprawione, buraczki do dania pycha. Ale najgorsze z najgorszych to kelnerzy... Po prostu zabierali sprzed nosa talerzyki, nawet jak ktoś był w trakcie konsumpcji, a potem nie przynosili czystych. Przyniosłam sobie mięso z wiejskiego stołu, wracam po jednym tańcu a mięsa nie ma...

Jeśli ktoś będzie robił wesele to niech zwróci uwagę na rozłożenie dań, napojów i innych rzeczy na stole, bo moim zdaniem było to nielogiczne. Jak chciałam sól, musiałam prosić 5 osob, bo dopiero przy tej piątej stała solniczka...

Z klimą też był problem, na sali tanecznej było duszno i też podobno klima nie dawała rady, a wtedy w nocy były nawet przymrozki.

Na sali z jedzeniem puszczana była zupełnie inna muzyka niż na tej do tańczenia. Nie wiem czy tam tak jest, czy młodzi sobie zażyczyli, ale było to troche rozczarowujące, gdy się słyszało podczas jedzenia swoją ulubiną piosenkę, w drodze na sale tanczną łykało sie kawałek kotleta, tam okazywalo się ze grają coś innego, a po powrocie na miejsce danie które zostawiło się w połowie zjedzone, mimo zostawionych sztućców po obu stronach talerza znikało...

Ogólnie 3,5/5 w głównej mierze za wygląd

Organizuję właśnie wesele, odwiedzałem wiele domów w tym Karo. Sam lokal jest bardzo ładny chociaż za wiele elementów trzeba dopłacać tak jak za sale która w ramach umowy wynajęta jest do 6 a pózniej każda godzina kosztuje dodatkowo 500 zł czego gdzie indziej nie spotkałem.

Mimo tego przed spotkaniem z menadzerem to był mój nr 1, ale sam menadzer odstraszył mnie, ponieważ jest niesympatyczny, traktuje klienta "z góry". Juz w progu powiedział ze organizują wesela Tylko od 150 osób i ze dzisiaj oprowadzał juz trzy pary ale i nas może oprowadzić ( z laską). Z racji ze byłby to człowiek z którym mielibyśmy bezpośrednio współpracowac nie wzbudził naszego zaufania i wybraliśmy inny lokal. Za taka cenę ( 230 zł cena za 4 Dania gorące plus zupa - cennik na 2017 rok) wymagam lepszej obsługi.

NIE POLECAM