• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
ania radom

Mak

85 postów w tym temacie

Dane podstawowe o sali:

1. Adres: Kowala 80, "Mak"

2. Ilość osób mieszcząca się na sali: 250

3. Cena- a) Sama sala: -

B) Z obsługą: -

4. Parking: -

5. Dane kontaktowe-

a) Telefon: 603 766 765

B) Mail:

6. Dodatkowe informacje-

a) Dodatkowe pokoje: -

B) Kuchnia wyposażenie: -

c) Czy widać salę taneczną z sali jadalnej: -

d) Inne: -

7. Ocena: -

8. Strona WWW: brak

Prosze o opinie tej sali

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam:)słyszałam o 2 salach w kowali....jedna jest sala w ktortej stoly i sala taneczna za razem i jest jesscze jakas druga....czy ktoś moglby mi przesłac jakies info o tej drugiej sali?na ile jest osob..i czy jest ładna;)i jak przede wszystkim rozmieszczone są sale;)pozdrawiam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany salą w Kowali to śmiało mogę polecić.

Super jedzonko i wystrój. Duży parking i sala.

Byłam wprawdzie jako gość ale naprawdę gorąco polecam.Ta sala nie ma sobie równych.

Jedyny minus to troszkę wysoka cena mnie osobiście nie stać ale gorąco polecam.

Kumpela jest super zadowolona.. ....... :D:D:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, są dwie jedna u Chełmińskiego, a druga nie pamiętam nazywa, ale jest bardzo ładna. Sama chciałam tam mieć wesele, ale na 2010 mają wolne w listopadzie dopiero. Sala taneczna duża na 180 osób spokojnie. Byłam 2 lata temu tam na weselu i było ok 190 i nie było najmniejszego ścisku. Sala jadalna też duża, przestronna, ładna. Łazienki są w 2 miejscach zarówno męska jak i damska znajdują się bezpośrednio od sali jadalnej i tanecznej. Polecam warto :D , a w maju idę tam na wesele to opowiem jak było.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ta druga sala nalezy do pana J. kościelniaka. byłam na niej wczoraj tj. 14.04. i powiem szczerze- zauroczylam sie nia;)tak jak juz wspominala przedmowczyni sala ma dobre wyposazenie, i jest tak ladna ze nie potrzebne jej sa jakiekolwiek dekoracje;) na sali tanecznej sliczne "obrazy"z lustrami;) przed budynkiem sa lawki i stoliki mozna wyjsc pospacerowac, usciasc, odpoczać;) sala jest rozchwytywana i rzeczywiscie terminy sa tylko w listopadzie...i coz:) zarezerwowalam termin w listopadzie za rok;) pora roku i mieisiac nie sa najwaznijesze;)dlatego moje wesele odbedzie sie za rok 20 listopada;)pozdrawiam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z Tobą Piegusko. Sala śliczna, też się zauroczyłam i zarezerwowaliśmy na wrzesień 2011r. Nie mam zamiaru jej już dekorować, tylko stół Młodych:)

Teraz tylko żałuję, że nie zwróciłam uwagi na to czy są tam takie wózki do zbierania naczyń. może Ty wiesz?

Otoczenie też super. duży teren, ładny skalniak z iglakami. Polecam gorąco!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny dajcie jakieś namiary na tą salę, jakiś nr tel. czy może strona w necie. Też szukam sali, ale dopiero na 2012, więc jeszcze mam troszkę czasu.

A słyszał ktoś może o sali Mak właśnie gdzieś w Kowali? - mam tam jechać obejrzeć orkiestrę jak gra na żywo, tylko właśnie niewiem gdzie to jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej EM_22 tak sa tam wozki:) goscie nie beda musieli dlugo czekac na swoj obiadP:):):):)Nani: najlepiej podjechac tam do Piekarni bo Pan Kościelniak jest jej włascicielem...i sekretarka z piekarni od reki moze pokazac sale;):)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko, że ja niewiem gdzie podjechać i do jakiej piekarni, może mi ktoś wytłumaczyć jak tam dotrzeć? - po prostu nie znam kowali, no wiem tylko gdzie jest cmentarz, bo tam leży moja prababka i tyle.

I czy w ogóle sala, o której jest mowa warta jest obejrzenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

od cmentarza jedziesz w dół i na głównym skrzyżowaniu skręcasz w lewo, jedziesz jakieś 500 m może trochę więcej. Sala znajduje się kawałek za punktem aptecznym. Jest to niski dość szeroki budynek stojący zaraz przy drodze. niestety nie pamiętam numeru budynku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki Piegusko:* mam nadzieję, że rzeczywiście nie będą czekać zbyt długo:p

Nani- 048 610 17 21 numer do piekarni lub bezpośrednio do właściciela: 603 766 765.

też nie znam niestety numeru budynku. mam nadzieję, że jakoś trafisz. myślę, że sala jest warta polecenia. wszyscy "fachowcy" rezerwowani przez nas na ten dzień (kamerzysta, kucharka itd.) zachwycają się salą, więc myślę że jest to w miarę fachowa opinia. może z uprzejmości:)

zobacz sama i napisz jak ci się podoba!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

eM_22 widzę że zdecydowaliście się na salę w Kowali (teraz jest już z tam szyld i łatwiej trafić, sala nazywa się Mak). Muszę powiedzieć że trafiona decyzja! byliśmy tam na weselu w Październiku. Jedyne co mogę zarzucić to to że w czasie tańca robiło się błoto na płytkach w sali tanecznej, ale to chyba dlatego że na dworze było mokra (najpierwa padał snieg a później śnieg z deszczem). Z tego co wiem to właściciel nawet włączył centralne ogrzewanie żeby gościom było cieplutko, pomimo że młodzi o to nie prosili... Ja salą byłam bardzo zachwycona. A no i wtedy trzeba było non stop prosić żeby ktoś (jakaś pani za to odpowiedzialna) zaglądał do łazienki i uzupełniał braki (papier toaletowy, reczniki papierowe, mydło) ewentualnie podłogę starł. Ale to chyba wina organizacji...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O proszę...MAK :) dzięki Kasiek, fajnie poczytać opinii osób, które już tam były. co do śniegu...hm pozostaje nam się modlić, żeby nie spadł w naszym wrześniu :mrgreen: ale w razie jakiegoś deszczu, to trzeba chyba ustalić wszystko z obsługą kto za co jest odpowiedzialny, żeby szybko się z takimi rzeczami uporać, bo rzeczywiście trochę nieprzyjemnie w takim błotku chulać bo suknia może troszkę ucierpieć :mrgreen: no i gości stroje też :| ale może jakoś będzie. też bardzo mi się wystrój podoba...lustra, płytki podświetlane i ogólnie tak ze smaczkiem i bez przesady. z resztą wszystko się okaże w tym cudownym dniu... napiszę jak wyszło :mrgreen: buziaki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Przepiękne zdjęcia ślubne w Warszawie wykonuje Pani Agnieszka, można je zobaczyć na stronie: http://www.agnieszkaklosinska.pl/. Widać, że fotograf szczególną uwagę przywiązuje do swojej pracy. My skorzystaliśmy z usług i jesteśmy zadowoleni, ponieważ zdjęcia są wyjątkowe, oryginalne, wzruszające i przywołujące wspomnienia z tego pięknego dnia. O to właśnie nam chodziło. Każdy kto ogląda zdjęcia jest nimi zachwycony, a nas rozpiera duma!
    • Na latwykredyt.pl dostaniemy do 3tys zł w 15min. W sam raz na suknię ślubną  Jasne zasady i bez ukrytych kosztów, całość można spłacić przed terminem.
    • Mam pytanie czy ktoś z was robił sobie sam makijaż. Czy raczej wszyscy korzystacie z usług makijażystki. Ja myślałam czy aby nie zrobić sama makijażu wspomagając się takimi artykułami jak http://www.ezebra.pl/Jaki-makijaz-na-wesele-5-sprawdzonych-propozycji-blog-pol-1498744583.html . Sama na co dzień się dość dobrze maluję. Znaczy mój makijaż mi się podoba i styl jaki ja mam w makijażu też. A boję się, że wydam pieniądze na makijażystkę i będę niezadowolona. Byłam na nie jednym ślubie gdzie panna młoda miała makijaż o wiele gorszy niż te w których widziałam ja wcześniej.
    • Też uważam, że to najważniejsze aby to pannie młodej i panu młodemu się podobało. To przecież wasz dzień i ma być po waszemu. Ważne jest abyś jednak przed ślubem zrobiła sobie taką fryzurę aby zobaczyć czy podobasz się sobie w takim niebieskim ombre. Wydaje mi się, że może ono nie każdemu pasować. No i dobież fryzurę aby było je widać, bo to bez sensu aby je robić gdy będzie si,e miało wszystkie włosy związane. Ja na przykład na ślub fakt nie mój, ale byłam świadkową rozjaśniłam włosy i nie czułam się z tym dobrze, szczególnie, że całe życie byłam ciemna. A do tego zniszczyłam sobie włosy. A mam je jeszcze bardzo puszyste, więc same z siebie wyglądają na zniszczone z czym walczę tak jak radzą na http://www.ezebra.pl/Co-zrobic-zeby-wlosy-sie-nie-puszyly-sposoby-na-puszace-sie-wlosy-blog-pol-1500293257.html
    • Swoją podróż poślubną spędziłem na objazdówce po Szwajacarii i Włoszech. Wyjazd był bardzo udany pod każdym względem. 9 miesięcy później urodziły nam się bliżniaki. Skorzystaliśmy z usług biura podróży z Wrocławia http://www.arko-travel.pl/ , które przygotowało nam kilka miłych niespodzianek.