• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Malwina7

Modne sukienki

16 postów w tym temacie

To zależy na jaką okazje, przeciez okreslenie sukienka koktajlowa nie oznacza konkretnego kroja a jedynie model który sprawdzi się przy okreslonych okazjach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio coraz bardziej modne są koszule w szkocką kratę, coraz więcej osób można zauważyć, które się tak ubierają, wydaje mi się że w tym roku to będzie coraz bardziej modne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sukienka koktajlowa tradycyjnie nie jest długa, raczej sięga do łydek. Zakłada się ją podczas formalnych spotkań w ciągu dnia, dlatego nie może mieć dużego dekoltu. Cekiny i pióra też odpadają.

To musi być coś klasycznego - może mieć jakieś aplikacje, wzory, falbanki. Może być przylegająca, w kształcie A lub rozkloszowana. Ten termin pojawił się po II wojnie światowej, kiedy popularne stały się np. spotkania firmowe w lokalach.

Moja szafa zawiera kilka takich sukienek. Ostatnio kupiłam sobie taką - fajna, nie?

biala-letnia-sukienka-ala-zaps.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie bardzo podobają się sukienki utrzymane w klimacie stylu urban. Takie w rodzaju oversize, są bardzo uniwersalne bo pasują na każdą okazję - do pracy, spotkanie towarzyskie itp. Ja cenię sobie praktyczność i to jest tutaj zachowane. Poza tym, czytałam ze jest to bardzo modne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli szukacie sukienek wizytowych w większych rozmiarach, to koniecznie zajrzyjcie na modbis.pl. Tam macie bardzo duży ich wybór. Znajdziecie także i kreacje na inne okazje. Oprócz tego w ofercie mają spodnie, tuniki, a nawet płaszcze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio postawiłam na lekko rozkloszowaną, w kolorze ecru sukienkę z

https://www.limoda.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam ją z myślą o parapetówce u znajomych, ale na pewno nie raz założę ją również na specjalną okazję. W końcu ecru to bardzo neutralny kolor :) Wyglądam w niej bardzo dobrze, materiał widać, że jest dobrej jakości(w końcu polski sklep a nie Made in China ;)).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie w modzie zawsze jest sukienka mała czarna. Pasuje na każdą okazję, jest jednocześnie elegancka i na luzie, bo wszystko zależy od tego, jakie dobierzemy do niej dodatki. To taki must have w każdej kobiecej szafie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz