• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Aria

Jakie telefony komórkowe polecacie

26 posts in this topic

O ja od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką samsunga galaxy s4. Bardzo mi się podoba. Szczególnie funkcje aparatu - świetne zdjęcia można nim robić;) Teraz szukam praktycznego etui i jakoś nic nie mogę znaleźć;(

Mam Benq, polecam. Niska cena, fajny wygląd i przede wszystkim używa się go świetnie. Minusem są tylko kiepskie zdjęcia, ale dla kogo kiepskie dla tego kiepskie - ocena w porównaniu do mojego poprzedniego htc

Huawei Ascend g620s. Rowniez ladne zdjecia robi. bateria dosc dlugo trzyma no zalezy kto co robi czy ma int oglada filmy to wiadomo krocej ale do dzwonienia pisania 4dni spokojnie

Ja mam HTC i mogę polecić. Ado zdjęć są aparaty fotograficzne ;)

Miałam kiedyś HTC - jeszcze żaden telefon mi się nie wieszał jak ten. Osobiście polecałabym samsungi.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Może zapytaj się firmy, która będzie wykonywać schody?
    • No cóż można więcej dodać w tym temacie?
    • No nie wiem, nie wiem, nie przekonuje mnie to
    • Zdecydowanie lepiej brać kredyt we własnej walucie, a nie obcej, bo to zawsze będzie ryzyko, prosty przykład? Frankowicze. I co z tego, że euro jest mocne, frank też był i co się stało? Biorąc kredyt, szczególnie na wiele lat, jak w przypadku kredytu hipotecznego, trzeba myśleć w perspektywie wieloletniej! Trzeba się do tego przygotować: http://kredyt-pod-hipoteke.pl/kredyt-pod-hipoteke-jak-przygotowac-sie-do-zobowiazania-na-lata/, może w tym artykule znajdzie się przydatne wskazówki dotyczące tego zagadnienia. Z pewnością biorąc kredyt należy wszystko dokładnie przemyśleć i przeliczyć.
    • Okropne jedzenie! Wyszlam z wesela glodna. Jedzenie na stolach w zaden sposob nie bylo udekorowarowane a sposob jego podania smiechu warty. Obsluga nawalila po calej lini.  Stol z owocami nawet nie powinien sie tak nazywac gdyz byla to jedna patera owocow w zaden sposob nie przystrojona ani nie pokrojona tylko tak o wyjete I polozone. Talerzyki nie zmieniane a w lazience brudno. Sala sama w sobie ladna I duza.