• Announcements

  • Mathie

   Nowa odsłona forum!   11/04/2016

   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Sign in to follow this  
aga27

fotograf, kamerzysta,orkiestra na 09.07.2016

Witam

W/w termin mam wolny

Moja oferta to filmowanie oraz fotografia

Filmowanie jedna lub dwiema kamerami z możliwością wykorzystania krany lub wysokiego statywu a także do pierwszego tańca oraz kilka następnych STEADYCAM.

Teledyski weselne wykonuje dodatkowo przy użyciu sliderkamera.

Dźwięk rejestruje za pomocą kamery oraz profesjonalnego rejestratora dźwięku.

Używam kamer Full HD

Oferta foto to przede wszystkim pełnoklatkowe aparaty

W ofercie mam następujące nośniki zdjęć. Oprócz płyty DVD to Fotoksiążki, Fotoalbumy, Albumy tradycyjne oraz zdjęcia na płótnie

Prace w dniu uroczystości zaczynamy od przygotowań oczywiście w zależności od upodobań pary młodej.

W zestawie jest oczywiście sesja plenerowa wykonana w innym dniu niż uroczystość i do 70 KM od Radomia w jedna stronę jest ona w cenie zestawu.

Jeśli są Państwo zainteresowani zapraszam do kontaktu 519124681 oraz na prezentację.

Gwarantuję wysoka jakość w naprawdę rozsądnej cenie.

Na PW wysyłam oprócz w/w oferty przybliżony cennik ponieważ każde zlecenie traktuje indywidualnie i dopasowuje w ten sam sposób cenę

Pozdrawiam

Marcin

EwelFilm LTD

519124681

biuro@ewelfilm.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam termin wolny.

Fotografia:

www.facebook.com/pages/ANFITO/190003521027808?ref=hl

Film:

www.facebook.com/jakfilmpl?fref=ts

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • FIRMY VIP

 • Ostatnie posty

  • Na większe mrozy w zeszłym roku ubieram buty typu emu (spokojnie, bez emigrującej pięty impreza na basenie ), a w cieplejsze dni biegam w kozakach lub klasycznych czarnych botkach. . W tym roku jednak rezygnuję z emu z uwagi na to, że buty nie są zbyt eleganckie i mam wrażenie, ze podeszwa się wygina na rzecz kozaków, w których jest mi po prostu cieplej. Zerknij sobie do sklepu Pantofelek: https://pantofelek24.pl/ser-pol-2-Kozaki-za-kolano.html W sklepie obecnie mają spore promocje na muszkieterki. Plus dodatkowo masz tam darmowy zwrot, ewentualnie wymianę obuwia jeśli nie bedzie Ci pasowało. 
  • Czy w sklepach w Radomiu pojawiły się już nowe kolekcje butów na jesień i zimę? Gdzie kupię wygodne kozaki? 
  • Wybór sali to już poważna sprawa. Wszystko się od tego zaczyna. Dlatego sporo rodzi się pytań przy wybieraniu sali dla siebie. Ja postanowiłam troszkę na ten temat sobie poczytać i dowiedzieć się na co warto zwrócić uwagę  wybierając salę. No i znalazłam na stronie https://www.wroclawskiportal.pl/sale-weselne-wroclaw-i-okolice-raport-2019/  ciekawe porady. Z pewnością z nimi bliżej wkrótce się zapoznam.
  • Polecam Ci te paski https://diabetyk24.pl/paski-do-glukozy-optium-xido-50-szt Paski wymagaja jedynie niewielkiej kropelki krwi, poza tym wykazują się bardzo dużą dokładnością. Dokładność pomiaru zależy równiez od nakłucia. Nie powinno sie nakłuwac więcej niż raz. Każdy pomiar, powinien być wykonany z nowego nakłucia. Gdy wykonujemy dwa pomiary z jednej kropli krwi, pobrane próbki mogą być niejednorodne, ponieważ w kropli krwi, która pojawia się na powierzchni skóry po jej nakłuciu zachodzą zmiany, mające na celu naprawę uszkodzonej tkanki.
  • Jakie doradzicie dokładne paski do badania poziomu cukru we krwi?