• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
zakochaniaa

Jakie kosmetyki na włosy polecacie

Cześć. Zauważyłam,że od jakiegoś czasu włosy zaczeły mi się łamać. mam również rozdrojone końcówki. Może możecie polecić jakieś dobre kosmetyki, które wzmocnią ich kondycję?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajna jest nowa seria Cece Experto Professional.Używam od jakiegoś czasu i powiem Ci,że kosmetyki mają bardzo dobry wpływ na moje włosy. Mam szampon oraz odżywkę. Oba kosmetyki bardzo fajne, nawilżają. CHciałabym jeszcze na dniach dokupić sobie serum do włosów z tej serii bo nie jest droga a ma działanie jak najlepsze kosmetyki profesjonalne. Możesz je znaleźć w Hebe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ewentualnie jeszcze fajny jest taki zestaw ampułeczek: http://dermatic.com.pl/haircare-10-x-5ml.html .Są stosowane w profesjonalnych gabientach fryzjerskich. Może nie jest to takie tanie ale daje bardzo dobre efekty .Sama stosowałąm i jestem bardzo zadowolona z efektu bo jest bardzo dobry. Na takie zabiegi musialabym wydać o wiele więcej kasy a tak sobie sporo zaoszczędziłam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również stosuję olejek arganowy, jest rewelacyjny. Moje włosy tak się nie puszą. Ponadto stosuję maskę z montibello, moje włosy po nałożeniu są gładkie, delikatne i pięknie pachną. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pielęgnację i stylizację włosów łatwo można przeprowadzić w domu, z użyciem odpowiednio dostosowanych do tego kosmetyków, a także narzędzi, które w tym pomogą. Można poczytać trochę na ten temat na http://sprzedajemy.pl/poradnik/stylizacja-wlosow-w-domu-czego-potrzebujesz-art2247 i lepiej się zapoznać z tym tematem. Przede wszystkim cokolwiek się wybierze, powinno się wziąć pod uwagę swoje włosy, ich rodzaj oraz potrzeby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przede wszystkim rozdwojone końcówki należy podciąć. A żeby zapobiec ponownemu rozdwajaniu, polecam stosowanie płynnego jedwabiu, na moje włosy działa doskonale. 

Ktoś wspomniał wcześniej także o farbach, wiadomo, że włosy farbowane są bardziej osłabione niż te naturalne i czasami nie ma innej opcji, jak tylko ścięcie. Na szczęście Loreal wypuścił farby inoa , które są całkowicie bezpieczne dla włosów. Więc jeśli już musimy farbować, to warto wybrać odpowiednie farby. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz