• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
MałaMi

Salon Fryzjerski "Cubanita"

Witam,

proszę o opinie na temat tego salonu, dokładniej chodzi mi o farbowanie włosów a przede wszystkim o fryzury ślubne :)

ktoś był? korzystał? może się podzielić opiniami lub zdjęciami?

czy warto pójść i skorzystać z ich usług?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej będzie sprawdzić zdjęcia wykonanych fryzur, po tym będziesz mogła ocenić czy tobie się to podoba. Czy ten zakład fryzjerski ma swoją stronę internetową?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze nigdy nie korzystałam z usług tego salonu, ale oglądałam zdjęcia. Śliczne fryzury. Zastanawiam się nad tym salonem do zrobienia fryzury ślubnej. Możecie podzielić się jakimiś opiniami?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mili16 trzeba sie zapisywac na fryzure slubna duzo wczesniej bo juz w kwietniu jesli masz 20 sierpnia ślub bo juz sie pytałam jak to jest z moim dniem czyli 13 sierpnia. Piekne fryzury, maja świetne kosmetyki. Za dekoloryzacje z uzyciem olaplexu na sredniej dlugosci wlosy zaplaciłam 300 zł, nastomiast fryzura slubna to koszt 200 zł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz