• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
colan

Fontanny czekoladowe - Colan

17 postów w tym temacie

Wynajem i obsługa czekoladowych fontann!!Zadzwoń i zapytaj o oferte dla CiebiE!!!

tel. 793 077 705 , rabaty na rok 2009

Galeria zdjec na www.colan.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapraszam na naszą stronę www.fontanna.radom.pl gdzie można zapoznać się z cennikiem naszych usług i obejrzeć zdjęcia z wesel, które obsługiwaliśmy. Oczywiście fontanny można zobaczyć na żywo w Radomiu u nas w firmie po wcześniejszym ustaleniu terminu. Zapraszam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Asiucha, to zależy od Ciebie- czy chcesz tylko jeden, a może więcej smaków. Co do ilości czekolady, która będzie potrzebna to Ty się tym już nie przejmujesz. przeważnie firmy oferują w cenie około 2 kg czekolady, która jest wliczona w cenę, ale wozi się ze sobą większą ilość, aby w razie czego dołożyć gdy ta zakupiona się kończy.

A to ile pójdzie czekolady to zależy od gości, od tego czy się już wcześniej z nią spotkali, bo jeśli nie to podchodzą tylko dzieci i panuje na weselu przekonanie że to "coś" dla dzieci:) Ale gdy towarzystwo wie o co chodzi to może i 4kg pójść.

Chociaż dużo ludzi po prostu nie je takich słodkości na weselu, bo mogą im wyrządzić...hm rewolucję (w połączeniu z co niektórymi specjałami np. wódeczka).

Dla mnie najlepsza jest mleczna i biała:)klasyczne:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bylem na weselu, gdzie był lipiec i fonnatny - uważa że to pomyłka zamawiać na okres letni - na zimniejsze miesiace to pewnie dobre, ale w lato to sie piśc chce i zalewa się bardzo więc to jest każdego wybór. Ja na sierpień wole barmana niż fontanny

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się z Sonym, że w lato to niezbyt trafiony pomysł. ale bardziej z tego względu że mnóstwo muszek się gromadzi. i naprawdę nie ma znaczenia czy na sali jest klimatyzacja czy nie ma. słabo troszkę wygląda, gdy gość podchodzi a te wszystkie muszki wzbijają się w górę:/ Chociaż z drugiej strony... dzieciaczki zawsze wciągają czekoladę w ilościach...gigantycznych:) i dla nich to jednak jest atrakcja...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

fontanna czekoladowa fajny pomysł tylko są oczywiście minusy np dzieci pewnie wypaprane w czekoladzie i nie daj boże podbrudzą panna młodą to była by klęska ale jeżeli się uważa to naprawdę ciekawy pomysł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jezeli chodzi o fontanny to jeszcze jedna stronka www.cdm.radom.pl i jeszcze jedno robią fajne patery owocowe na wesela i naprawdę co się rzadko zdarza to znikają prawie wszystkie owoce tak dobrze są podane:) sprawdzone u mojego brata na weselu:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja byłam na jednym weselu ok 130 osób, gdzie fontanna nie miała zupełnie wzięcia, orkiestra musiała cały czas namawiać gości, ogłaszać, ja na swoje wesele chyba nie wezmę, zgadzam się bowiem z tym, że dzieciaki chodza upaprane, to jest wg niezdrowa mieszanka jakies sałatki, sledzie i taka słodycz...i wg mnie nie może to być na sali weselnej, tylko w jakims holu, bo tam to było w sali tanecznej, ktos kogoś szturchnął, upadło na ziemie :evil:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe to jak ty chciałaś jeść czekoladę żeby sobie aż suknie umazać?zresztą obawiasz się umazania sukni to zwyczajnie do fontanny się nie zbliżasz...

Ja fontannę zamówiłam i się wcale nad nią nie zastanawiałam mimo że nie przepadam za czekoladą i innymi słodkościami.ale nie mogłam odmówić jej mojemu Narzeczonemu który uwielbia słodkości. Poza tym jej "uroda"mnie urzekła.

A sukienkę to ja mam mieć piękną w czasie ceremonii ślubnej i ewentualnie na pierwszym tańcu a nie zamierzam stać non stop na baczność byleby przypadkiem się nie zagniotła co jest murowane w drodze do kościoła z domu i z kościoła na salę, albo coś. W tym zakresie daję sobie maksimum luzu:)sukienka jest dla mnie a nie ja dla sukni:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam uwielbiam takie fontanny..;-) coś wspaniałego, razem z chłopakiem potrafimy przesiedzieć godzinami na weselu i jesc owoce w polewie więc obowiązkowo musi być!

szukam firmy z jedlińska któa organizowała na weselu znajomej w białobrzegach 2.06.2012.. ale o to chyba bezpo.średnio poproszę ją żeby pomogła.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• FIRMY VIP

• TAKI Transport

TAKI Transport 0

Firma VIP
  • Ostatnie posty

• Trzeba się dobrze czuć we własnym ciele to podstawa. O ile niedoskonałości można zatuszować makijażem albo dobrze dobranymi ubraniami, o tyle w naszej psychice zawsze będą tkwić kompleksy. Wydaje mi się, ze to od nich trzeba zacząć, żeby dobrze wyglądać dla samego siebie.
    • Oj Kraków ma też inne, nieznane i warte zobaczenia miejsca. Zwiedzanie centrum przede wszystkim, ale można zagłębić się dalej co osobiście polecam. Z takich dodatkowych atrakcji to np. Kopiec Krakusa w połączeniu z Krzemionkami. Sam kopiec jest przystosowany dla turystów i mieszkańców Krakowa, ale obok są zupełnie dzikie skałki, bardzo wysokie dlatego trzeba uważać chodząc po tamtym terenie. Przechodząc nieco dalej można wyjść na terenach byłego obozu Płaszów. Zostając jeszcze w temacie, można wybrać się do muzeum Fabryka Schindlera. Polecam również Zakrzówek na Ruczaju, zwłaszcza latem. Huta jest również, bardzo ciekawa i zaskakująca. Fajną atrakcją szczególnie gdyż zwiedza się Kraków z dziećmi jest Ogród Doświadczeń. Naprawdę w Krakowie nie da się nudzić i zobaczyć wszystkiego podczas jednej wycieczki. 
    • Moja siostra miała lampiony, zdecydowanie tańsze, a efekt też był bardzo fajny. Wszystko zależy od tego czy pogoda będzie sprzyjała takim atrakcją. Wydaje mi się, że lampiony lepiej wpisują się w tematykę, chociaż osobiście wolałabym zrezygnować z tego typu dodatkowych "pokazów".
    • Ja parę razy skorzystałam z oczyszczania skóry u kosmetyczki, problem znikał na jakiś czas potem zadziwiająco szybko wracał. Od jakiegoś czasu stosuję czarne mydło, które fajnie oczyszcza cerę i ma też inne właściwości. Jak chcecie coś więcej o tym poczytać to odsyłam was do artykułu http://www.kobiety.pl/uroda/czarne-mydlo-kolejna-moda-czy-tez-skuteczny-kosmetyk  Fajna alternatywa, a mydło można stosować bez ograniczeń. U mnie przyjęło się idealnie.
    • To zależy od wielkości łazienki, tego czy wymieniasz wannę, umywalkę itp i tego jakie płytki chcesz założyć. Nie da się oszacować ogólnej ceny, bo to tak, jakbyś spytała ile kosztuje pomalowanie mieszkania.