• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
Agata_Dogan

Nie polecam KRIBUT NA WITOLDA - problem z wymianą

tak sie wkurzyłam.. kupiłam buty ślubne,były bardzo wygodne. Kiedy dziś poszłąm z nimi do przymiarki i założyłam ciężką suknię, okazało się ze bardzo mnie upijają -jest mocniejszy nacisk, stopa mi sie w środku tak porozlewała,że max 10 min w nich ustoję! Byłam wymienic w sklepie na większy numer i facetka powiedziała,że ABOLUTNIE. Ze to nie sieciówka i że mierzyłam. Tłumaczę jej ze parametry buta pod cięzarem sie zmieniły,że zatrzymuje mi sie krążenie w stopie po założeniu ciężaru sukni. NIC TO NIE DAŁO. Miałyście taka sytuację? Może to ja jestem zbyt niespraweidliwa,że buty ślubne nie podlegaja wymianie rozmiarowi?Jestme konsumentem i moim zdaniem mam prawo do wymiany. Czuje jakbym miala żyłka obwiązane stopy. zakladalam je raz kiedy w sklepie je przymierzalam i raz dzis u krawcowej,ale oczywiscie juz pare ziarenek piasku jest powtykanych w spody, wiec jak nówki nie wyglądają. Ona by ich chyba juz nie sprzedala.Nie wyglądaja jak z polki,bo w pracowni nie bylo sterylnie co juz od spodu zrąbało te buty...

Poza tym nosże rozmiar 38, a ona wcisnęła mi 37.... i stąd ten rpoblem! Jakbym posłuchała swojej intuicji i wzięła 38, to stopa by sie rozlała i nie upijałoby mnie...

Kobieta strasnzie niemiła.... Napisałam w tej sprawie do Rzecznika Praw Konsumentów :evil::(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podejrzewam, że gdyby buty nie nosiły śladów użytkowania to by Ci wymienili, ale skoro sama stwierdziłaś, że buty zrabały się od spodu i raczej by ich już nie sprzedała to cóż się dziwić... W większości sklepów można wymienić towar na inny pod warunkiem że jest nieużywany... Więc moim zdaniem Rzecznik to tu niewiele pomoże.. Co innego gdyby np. okazało się że mają jakąś wadę, np. podeszwa odchodzi czy materiał się łuszczy, wtedy miałaby Ci obowiązek wymienić w ramach reklamacji, ale tak to chyba nie musi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agata_Dogan, jeśli Rzecznik Praw Konsumenta nic nie poradzi, to może warto je oddać na "rozbicie" do szewca? Sama kiedyś w Kielcach skorzystałam z takiej usługi i byłam bardzo zadowolona, a koszt niewielki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzecznik Nic nie wskóra gdyż zwrot towaru przysługuje towarowi który nie nosi śladów użytkowania . Wszystko wskazuje na to że rozmiar został nieprawidłowo dobrany za co sprzedawca nie odpowiada. Sprzedawca nie mógł ci wcisnąć na siłę za małych butów najprostszym sposobem jest zmierzenie stopy i wkładki wewnętrznej w bucie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, jestem tego samego zdania. Kupiłaś za małe buty, więc to dobra wola sprzedającego/sklepu na dokonanie wymiany. Pozostaje Ci sprzedać buty np na serwisie aukcyjnym.

Poza tym, litości.. dziwisz się, ze nie chcieli przyjąć butów, które noszą (nawet niewielkie, znikome!) ślady użytkowania... ?

Aha, i dodam, ze nie sprzedawczyni wcisnęła Ci buty, tylko Ty źle dobrałaś rozmiar. Znasz swoją tęgość stopy, więc to nie absolutnie wina sprzedawcy, że kupiłaś za małe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja również jestem zadowolona z usług Kributa profesjonalne podejcie do tematu tym bardziej że zmienialam ozdoby na bucie i nie było żadnego problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz