• Ogłoszenia

• Mathie

Nowa odsłona forum!   04.11.2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
rafek34

która firma wykona stronę internetową?

Trochę z innej beczki, ale mam nadzieję, że post nie zostanie usunięty. Która firma, według Was, najlepiej wykona projekt strony internetowej? Przeszukałem internet w tym temacie i znalazłem http://www.agencja-eyedesign.pl/. Opinie o tej firmie są bardzo pozytywne, a opisy na stronie konkretne. Ja zachęcam do współpracy z tą firmą, a Wy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każda tego typu firma ma portfolio, według mnie na tej podstawie trzeba dokonać wyboru. Najlepiej żeby strona była responsywna, czyli dostosowana do urządzeń mobilnych - to na pewno zwiększy liczbę odwiedzin. Jeżeli szukacie skutecznego sposobu na reklamowanie swoich usług myślę, że warto przetestować platformę serwersms.pl, tym bardziej, że można to zrobić za darmo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Najlepiej zlecić to firmie, która zajmuje się również pozycjonowaniem - wtedy stworzy stronę pod SEO od razu.

Ktoś tu widzę, zna się na rzeczy. Popieram zdanie Wiktoryny całkowicie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zlecanie takich rzeczy firmom jest często nieopłacalne być może masz wśród znajomych kogoś kto będzie w stanie wykonać taką usługę 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz