• Announcements

• Mathie

Nowa odsłona forum!   11/04/2016

Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja forum. U starych użytkowników może pojawić się problem z hasłem - jak nie będzie działało trzeba go przywrócić. Wszystkie uwagi proszę kierować na adres kontakt@weseleradom.pl
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• FIRMY VIP

• Ostatnie posty

• Ja wolałam zawsze stacjonarne zakupy i chociaż pandemia zmusiła mnie nie raz do zamawiania w necie to jednak lubię wyskoczyć do M1 na zakupy, połazić, pooglądać, przymierzać, wiadomo jak to kobieta. A teraz też się wybieram bo trwa akcja Kasa za metki!  Można dostać karty podarunkowe na ekstra zakupy
    • Od pewnego czasu dokonuje zakupu mebli wyłącznie przez Internet. Po pierwsze wychodzi mnie to taniej nawet, gdy trzeba gdzieś dokonać zapłaty za dostawę. Poza tym oszczędzam mnóstwo czasu i nie muszę stać w kolejkach. Zerknij sobie przykładowo na aktualną ofertę tego sklepu: https://www.edinos.pl/meble. W Edinos bez trudu powinnaś znaleźć elementy pozwalające umeblować całe mieszkanie.
    • Jak już to u specjalisty.
      Wybielając w domu często robi się coś źle i potem trafiaja pacjenci z takimi dolegliwościami typu nadwrażliwość, ze brak słów. Najgorsze sa te pasty wybielające  https://studiose.med.pl/czym-sie-zajmuje-stomatologia-zachowawcza/ Poza tym takie wybielenie jest skuteczniejsze
    • Jak w temacie Lepiej jest wybelić ząbki w domu czy jednak lepiej u stomatologa ? 
    • Pojawił się temat tego, jak zacząć. Przeczytajcie - soczewkikontaktowe.eu/soczewki-kontaktowe-to-musisz-wiedziec/ Pierwsze momenty nie są łatwe, bo trzeba się nauczyć wkładania soczewek. Początkowo zajmowało mi to mnóstwo czasu, a później robiłam to w kilka sekund. A kiedy już zaczniecie chodzić w soczewkach, to nie będziecie sobie wyobrażać noszenia okularów. Cóż... wygoda jest nieporównywalna.